Joker, Joaquin Phoenix a ďalšia postava DC Comics vo filme v októbri

Joker, Joaquin Phoenix a ďalšia postava DC Comics vo filme v októbri

Postava Jokera je každému milovníkovi komixov a sfilmovaných komixov rovnako tak dobre známa z príbehov o Batmanovi. Dosiaľ však nemala svoj vlastný film, ktorý by vysvetľoval jeho príbeh a pozadie. Z čias, keď ho hral Jack Nicholson a podobal sa na komédiu, vieme o chémii. Z čias Heatha Ledgera by sme povedali, že za tým stála psychická choroba. Zabudneme trochu na seriál Gotham a ešte spomenieme podobu zahranú Jaredom Letom. Stále je tam náznak dobrého herectva a psychického problému postavy.

Joker 2019

No ako sa vôbec z Arthura Flecka zrodí Joker v podaní najnovšieho filmu, sa môžeme už čoskoro presvedčiť na vlastné oči. Už na prvý pohľad to vyzerá na ťažké psycho a nič pre pohodový večer.

Joker, v hlavnej úlohe – Joaquin Phoenix

Ďalšia z postáv DC komiks, ktorá získa svoj film. Chce to len vydržať do jesene. Film, ktorý nebude vôbec nič pre kaulrofobikov, ľudí so strachom z klaunov, prichádza do slovenských kín už 3. októbra v hlavnej úlohe sa predstaví ideálny ksicht, Joaquin Phoenix, známy z filmov Gladiátor či životopisného filmu o Johnnym Cashovi, Walk The Line.

Ohodnoť tento článok
Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Klimatizácie
Klimatizácia môže spôsobiť zdravotné problémy. Ako im predísť?

Jack Reacher, nevracaj sa
Premiéra filmu Jack Reacher: Nevracaj sa, už 20. októbra

Act of Aggression
Recenzia: Act of Aggression, po čase slušná RTS stratégia

Zavrieť