ZN.SK
prstene

Ako zladiť snubný prsteň so zásnubným prsteňom?

Zásnubný prsteň a snubný prsteň sú ozdobou našich rúk počas celého života. Okrem toho, že ide o krásne šperky, zároveň majú pre nás aj…

Zásnubný prsteň a snubný prsteň sú ozdobou našich rúk počas celého života. Okrem toho, že ide o krásne šperky, zároveň majú pre nás aj obrovskú pridanú hodnotu. Prakticky slúžia na spečatenie nášho vzťahu s našou milovanou polovičkou a každodenne nám pripomínajú lásku v našom živote. Ako ich zladiť, aby na ruke vyzerali dobre a tak ste ich s radosťou nosili do konca života?

prstene

Rozdiel medzi snubným a zásnubným prsteňom

Základný rozdiel medzi zásnubným prsteňom a snubným prsteňom je v prevedení. Zásnubný prsteň sa kupuje len pre dámu a je omnoho výraznejší ako obrúčky. Je zdobený jedným alebo viacerými kamienkami v čírom alebo farebnom prevedení. Vďaka tomu omnoho viac púta pozornosť a predstavuje výraznejšiu ozdobu. Krásne kúsky ponúka klenotníctvo SAVICKI.

Svadobné obrúčky sú spoločné pre obidvoch manželov a zväčša sú takmer identické. Dámska je samozrejme menšia a často býva aj užšia ako pánska. Niekedy tiež býva zdobená, avšak väčšinou sa prihliada práve aj na zdobenie zásnubného prsteňa. Ako dokombinovať snubný a zásnubný prsteň tak, aby spolu ladili a vyzerali dobre?

Ako zladiť snubný a zásnubný prsteň?

Zásnubné prstene vyberáme väčšinou s ohľadom na vkus a črty našej partnerky. Naopak pri výbere snubných prsteňov by sa mali zohľadňovať preferencie obidvoch partnerov a tiež treba myslieť aj na kombináciu zásnubného prsteňa so snubným prsteňom. Riešenie môžu predstavovať ladiace sady, ktoré sú vopred pripravené ako set. Takéto šperky do seba zapadnú ako skladačka.

Veľmi populárne je v súčasnosti voliť zásnubný prsteň s jedným výrazným kameňom v kombinácii so snubným prsteňom kompletne zdobeným po obvode. V tomto prípade zvolíte kombináciu, ktorá je neprehliadnuteľná, no na druhej strane nesmierne nadčasová – samozrejme je dôležité voliť rovnakú farbu kameňov, aby prstene k sebe pekne ladili.

Ak chcete staviť na minimalizmus a jednoduchosť, môžete zvoliť klasický jednoduchý snubný prsteň bez zdobenia a výraznejší zásnubný prsteň s jemným zdobením drobnými kamienkami.  Zároveň sú takéto minimalistické kombinácie vhodné aj na ďalšie kombinovanie – napríklad k nim môžete jednoducho dokombinovať náušnice.

Zdroj obrázka: SAVICKI

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu