ZN.SK
Hercule Poirot Malkovich Agatha Christie

Vraždy podľa abecedy a Hercule Poirot od apríla na tv Spektrum

Na televízne obrazovky sa vracia slávny detektív Hercule Poirot vo fascinujúcom thrillery Agathy Christie Vraždy podľa abecedy…

Bratislava, 10. apríla 2024 – Na televízne obrazovky sa vracia slávny detektív Hercule Poirot vo fascinujúcom thrillery Agathy Christie Vraždy podľa abecedy. Tentoraz je nútený prerušiť pokojnú penziu, keď začne dostávať anonymné listy, v ktorých mu pisateľ oznamuje, že sa stane vrahom bez tváre. Avšak polícia týmto varovaniam nevenuje patričnú pozornosť. Čoskoro však prichádza zvrat, keď sa potupne objavia tri vraždy s podobným scenárom – s použitím prvých písmen abecedy. Túto dávku mysteriózneho napätia a šarmu môžete sledovať na televíznej stanici Spektrum Home od 15. apríla, každý pracovný deň o 20:50.

Hercule Poirot  Malkovich Agatha Christie

Agathy Christie – Vraždy podľa abecedy

Príbeh začína, keď Poirot, ktorý žije pokojný život v dôchodku, začne dostávať anonymné listy. Polícia však jeho varovania neberie vážne a dokonca sa mu vysmieva. Avšak čoskoro dochádza k trom vraždám s podobným scenárom, ktorý nasleduje prvé písmená abecedy. Súčasne s touto záhadnou sériou udalostí sa Poirot v roku 1933 v Londýne stretáva s ďalšími podivnými udalosťami. V penzióne Rose Marburyovej sa ubytuje Alexander Bonaparte Cust, ktorý prišiel podnikať. Avšak Poirot sa čoskoro zapája do vyšetrovania troch vrážd, ktoré ho zavedú až do Andoveru a na panstvo v Churstone.

Veľká dáma detektívnej záhady a nekonečného napätia

Vraždy, intrigy a detektívne hádanky – to sú prvky, ktoré robia tvorbu Agathy Christie tak výnimočnou. Táto veľká dáma detektívneho žánru si získala srdcia čitateľov po celom svete svojou jedinečnou schopnosťou tvoriť napínavé príbehy, ktoré nás neustále držia v napätí.

Agatha Christie, narodená ako Agatha Mary Clarissa Miller, sa narodila 15. septembra 1890 v anglickom Torquay. Počas svojho života sa stala jednou z najvýznamnejších a najpopulárnejších spisovateliek všetkých čias. Jej detektívne romány a poviedky ožívajú prostredníctvom postáv ako Hercule Poirot, detektív, ktorý je rovnako zručný ako výstredný, a Miss Marpleová, múdra staršia dáma, ktorá však nič nenechá uniknúť svojmu pozornému oku.

Za svoj úspešný spisovateľský život napísala viac ako 60 detektívnych románov, 14 kratších príbehov a je držiteľkou rekordu v počte predaných kníh, pričom odhadovaný počet predaných kópií jej diel presahuje miliardu. Okrem svojej brilantnej kariéry ako spisovateľka bola Agatha Christie tiež milovníčkou cestovania. Cestovala po celej Európe, Blízkom východe a dokonca aj na archeologické expedície v Iráne, čo ju inšpirovalo k vytváraniu exotických a pestrých prostredí pre jej detektívne príbehy.

Vraždy podľa abecedy sľubuje divákom ďalšiu dávku mysteriózneho napätia a šarmu, ktorými sú diela tejto legendárnej autorky preslávené. Pripravte sa na neočakávané zvraty, geniálne dedukcie a skvelé herecké výkony v tejto novej televíznej sérii, ktorá nechá chladným nikoho. Sledujte Agatha Christie: Vraždy podľa abecedy na televíznej stanici Spektrum Home od 15. apríla, každý pracovný deň o 20:50.

# # #

O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International – Central and Northern Europe je súčasťou AMC Networks International, jednou z popredných medzinárodných spoločností na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc, ktoré sa sústreďujú na strednú a východnú Európu. Súčasne portfólio AMCNI – Central and Northern Europe ponúka televízne stanice v štyroch žánroch: športové: Sport1, Sport2, detské: Minimax, JimJam; zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických staníc je vytváraný pre miestnych divákov a trhy v rôznych jazykoch. Je dostupný v celom rade platforiem, vrátane HD služieb a ponúka verzie pre mobilné telefóny.

AMC Networks International (AMCNI) je globálna divízia AMC Networks a je dodávateľom uznávaných zábavných relácií pre predplatiteľov vo viac než 130 krajinách. AMCNI zahŕňa globálne značky a aj populárne stanice s lokálnym významom a rôznorodým žánrovým zameraním. Viac informácií nájdete na www.amcnetworksinternational.com.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu