ZN.SK

Rýchly a ekologický rozmer cestovania: nová kolobežka Lamax

Nechaj dopravné zápchy a preplnenú mestskú premávku za sebou, elektrická kolobežka LAMAX eCruiser SC30 ťa prevedie mestom ako nikto iný

Nechaj dopravné zápchy a preplnenú mestskú premávku za sebou, elektrická kolobežka LAMAX eCruiser SC30 ťa prevedie mestom ako nikto iný. Úspora času je vždy dobrá, tak sa vydaj na cestu efektívneho cestovania.

kolobežka LAMAX eCruiser SC30

Nová kolobežka LAMAX eCruiser SC30

Elektrická kolobežka LAMAX eCruiser SC30 ťa dopraví do cieľa rýchlosťou až 25 km/h, a to nielen po meste. Pri plnom nabití zdolá vzdialenosť až 45 km a veľkokapacitnú lítiovú batériu 36 V/15 Ah so systémom ochrany BMS si môžeš pohodlne dobiť v práci alebo v škole. Systém rekuperácie ti pomôže doplniť šťavu pri každom brzdení a jazde z kopca. Do kopcov ťa zase vytiahne výkonný 400W motor. A obávať sa nemusíš ani terénu a nerovných ciest, pretože 10″ nafukovacie kolesá s extra vystuženými plášťami odolnými proti prepichnutiu si s nimi hravo poradia. K pohodlnej jazde prispievajú aj predné a zadné tlmiče spolu so zosilneným zadným blatníkom alebo rozšírené a zvýšené riadidlá. Jazdu na kolobežke s nosnosťou 120 kg si určite užiješ, aj keď nie si drobec. Alebo si zapni režim Walking mode a udržíš krok so svojím parťákom pri chôdzi.

kolobežka LAMAX eCruiser SC30

Pri rozjazde sa poriadne rozbehni, pretože ochrana proti rozbehnutiu sa aktivuje až po dosiahnutí rýchlosti 5 km/h. Pokiaľ ti niečo skočí do cesty, premyslený brzdový systém pozostávajúci zo zadnej kotúčovej brzdy a zadnej elektrickej kolobežky okamžite zastaví. Určite chceš mať prehľad o svojej jazde vrátane aktuálneho prevodového stupňa, preto je kolobežka vybavená multifunkčným displejom. Láka ťa viac informácií alebo možnosť uzamknutia stroja? Stačí sa pripojiť cez Bluetooth k mobilnej aplikácii. Pre ešte väčšiu bezpečnosť bude kolobežka pod tvojou kontrolou, takže ju jednoducho zložíš a vezmeš si ju, kamkoľvek potrebuješ.

Elektrickú kolobežku LAMAX eCruiser SC30 si je možné zakúpiť na https://lamaxshop.cz/sk/  za 519,00€

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu