Súťaž o inšpiratívnu knihu Feng Šuej záhrada v harmónii - Zaujímavé novinky ZN.SK

Súťaž o inšpiratívnu knihu Feng Šuej záhrada v harmónii

Leto je obdobím, kedy si v záhradách radi presadíme nejaké tie nové zmeny a úpravy, aby aj grilovačka bola tak trochu o malej pýche a radosti z nádhernej záhrady, či pred. Nadšenci pre Feng Šuej myšlienky, techniky a zásady nepochybne radi siahnu po bohatej knihe s 192 stranami. Môže byť pre vás bohatým zdrojom inšpirácii k výstavbe a prerábke vašej vlastnej záhrady, dvora, alebo okolia okolo domu. Ak chcete túto knihu vyhrať, stačí skúsiť šťastie. Zo všetkých prijatých odpovedí prijatých v našej schránke vyberieme dvoch, ktorých obdaríme po jednej knihe Feng Šuej Záhrada v harmónii od vydavateľstva IKAR.

Feng šuej kniha súťaž

Súťažná otázka:

Napíšte nám názov aspoň jednej popínavej rastliny, o ktorej píše magazín o záhradách a bývaní na adrese www.domazahrada.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Správna odpoveď

Podmienky súťaže
Súťaž prebieha do 18. augusta 2015. Účasť súťaži je možné len súťažiacim s adresou na Slovensku. Opakovaná účasť nie je možná. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo na zmeny pravidiel v súťaži. Podmienkou pre účasť je správna odpoveď, správny email a meno súťažiaceho. Opakovaná účasť z jedného počítača môže mať za následok zrušenie akejkoľvek účasti súťažiaceho. Účasťou v súťaži súhlasíte s prijímaním noviniek zo ZN.SK formou pravidelnej emailovej správy. Maximálne jeden email týždenne.

Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Lee Child, Jack Reacher
Súťaž: vyhrajte jednu z 3 kníh Jack Reacher – Nevracaj sa

Kaki, hurmikaki, tropické ovocie
Ako sa je kaki a kedy je zrelé? Tipy a fakty ohľadom hurmikaki

muzikál La La Land
Oscary 2017: zoznam ocenených, najlepším filmom Moonlight

Zavrieť