Súťaž o inšpiratívnu knihu Feng Šuej záhrada v harmónii - ZN.SK

Súťaž o inšpiratívnu knihu Feng Šuej záhrada v harmónii

Leto je obdobím, kedy si v záhradách radi presadíme nejaké tie nové zmeny a úpravy, aby aj grilovačka bola tak trochu o malej pýche a radosti z nádhernej záhrady, či pred. Nadšenci pre Feng Šuej myšlienky, techniky a zásady nepochybne radi siahnu po bohatej knihe s 192 stranami. Môže byť pre vás bohatým zdrojom inšpirácii k výstavbe a prerábke vašej vlastnej záhrady, dvora, alebo okolia okolo domu. Ak chcete túto knihu vyhrať, stačí skúsiť šťastie. Zo všetkých prijatých odpovedí prijatých v našej schránke vyberieme dvoch, ktorých obdaríme po jednej knihe Feng Šuej Záhrada v harmónii od vydavateľstva IKAR.

Feng šuej kniha súťaž

Súťažná otázka:

Napíšte nám názov aspoň jednej popínavej rastliny, o ktorej píše magazín o záhradách a bývaní na adrese www.domazahrada.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Správna odpoveď

Podmienky súťaže
Súťaž prebieha do 18. augusta 2015. Účasť súťaži je možné len súťažiacim s adresou na Slovensku. Opakovaná účasť nie je možná. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo na zmeny pravidiel v súťaži. Podmienkou pre účasť je správna odpoveď, správny email a meno súťažiaceho. Opakovaná účasť z jedného počítača môže mať za následok zrušenie akejkoľvek účasti súťažiaceho. Účasťou v súťaži súhlasíte s prijímaním noviniek zo ZN.SK formou pravidelnej emailovej správy. Maximálne jeden email týždenne.

Súťaž o inšpiratívnu knihu Feng Šuej záhrada v harmónii
Ohodnoť tento článok
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
American Truck Simulator
Zahrajte sa na kamionistu, ide American Truck Simulator

Gorila MOKA, Pittsburgh zoo
Gorila porodila priamo pred návštevníkmi v ZOO v Pittsburghu

Zakynthos, napríklad dovolenkový júl
KVÍZ: Ktorá letná plavková destinácia je pre vás ideálna?

Zavrieť