Súťaž: 2x vstup na kinomaratón Millennium a svetovú premiéru

Súťaž o 2x vstup na kinomaratón Millennium a svetovú premiéru

Trilógia svetových bestsellerov od Mužov, ktorí nenávidia ženy po Dievča, ktoré koplo do osieho hniezda sa 27. augusta 2015 rozrastie vďaka svetovej premiére o štvrtý diel s názvom Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti. Tento diel bude dokonca v rámci celosvetovej premiéry odprezentovaný v rovnakom čase a dvaja z vás môžu byť pritom aj vďaka magazínu Zaujímavé novinky. Vyhrať môžete dve vstupenky na kinomaratón v rámci ktorého si bude môcť každý návštevník pozrieť všetky tri sfilmované knihy, ale tiež o si užiť sprievodný program.

Millenium 4

O čo hráte?

Kinomaratón v kine Lumiére bude 26. augusta od 17:00 premietať všetky tri švédske filmy. Program bude obohatený o prednášku Jozefa Zelizňáka, skúseného cestovateľa a taktiež autora slovenského prekladu všetkých štyroch kníh, občerstvenie, ale tiež o tombolu o ceny. Najväčším lákadlom však bude polnočný predaj štvrtej knihy tejto známej série, ktorej autorom je rodinou Stiega Larssona odobrený David Lagercrantz. Zakúpiť si ju bude možné za zaujímavú uvádzaciu cenu exkluzívne len na tomto podujatí. Lístky si môžete zakúpiť aj priamo v sieti Ticketportal. Podrobnosti o podujatí sme už uviedli v článku. Zaujímavé a originálne podujatie spojené so zábavou môžete navštíviť vďaka vydavateľstvu IKAR, ktoré je vydavateľom všetkých troch kníh aj štvrtej premiérovej novinky.

Súťažná otázka:

Napíšte nám názvy kníh, ktoré napísal Stieg Larsson (nápoveda)

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Správna odpoveď

  Podmienky súťaže

  Súťaž prebieha do 25. augusta 2015. Účasť v súťaži je možná komukoľvek nad 18 rokov (podujatie sa koná počas večera a noci). Opakovaná účasť v súťaži nie je možná. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo na zmeny pravidiel v súťaži. Podmienkou pre účasť je správna odpoveď, správny email a meno súťažiaceho. Opakovaná účasť z jedného počítača môže mať za následok zrušenie akejkoľvek účasti súťažiaceho vrátane prvej. Účasťou v súťaži súhlasíte s prijímaním noviniek zo ZN.SK formou pravidelnej emailovej správy. Maximálne jeden email týždenne.

  Ohodnoťte článok post

  Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.