ZN.SK
špagety rio mare

Rio Mare inšpiruje a rozdá v súťaži stovky súprav panvíc Tefal Ingenio

Váhate, či je možné pripraviť teplý obed alebo večeru z tuniaka v plechovke? Samozrejme! Vyskúšajte parádne recepty z modernej talianskej kuchyne

Váhate, či je možné pripraviť teplý obed alebo večeru z tuniaka v plechovke? Samozrejme! Vyskúšajte parádne recepty z modernej talianskej kuchyne od Rio Mare a zapojte sa do súťaže o skvelého pomocníka do kuchyne od značky Tefal!

špagety rio mare

Súťaž o panvice

Milujete skvelé jedlo, ale nie vždy máte čas na zložité varenie alebo obstarávanie rýchleho a plnohodnotného občerstvenia? Dbáte na pestrú stravu, ale občas vám už dochádza inšpirácia? Viete, že rybie mäso, ako dôležitý zdroj bielkovín, zdravých tukov, vitamínov a minerálov, by malo byť aspoň jedenkrát týždenne súčasťou vášho jedálnička, a to vrátane detí, ale dbať na jeho pravidelnú konzumáciu sa vám nedarí?

Tak presne pre vás je tu jarná súťaž s Rio Mare! Bez ohľadu na to, či varíte sami pre seba alebo na vás doma čaká kopec hladných krkov. Spolu s obľúbenými receptami máte hotovo doslovne za pár minút! Preto na nič nečakajte a spojte príjemné s užitočným – pri nákupe akéhokoľvek produktu Rio Mare totiž môžete teraz vyhrať jednu zo 200 súprav fantastických panvíc Tefal Ingenio Eco Respect – zaregistrujte účtenku a šanca na výhru je vaša!

Ako sa do súťaže zapojiť? Je to tak jednoduché – stačí zakúpiť ľubovoľný produkt
Rio Mare, kdekoľvek v Slovenskej republike vrátane e-shopov, zaregistrovať účtenku na www.riomaresutaz.sk/tefal a potom už len dúfať, že budete medzi šťastnými výhercami.

Súťaž trvá od 1. 4. do 31. 5. 2022, na konci každého mesiaca bude vylosovaných. 100 výhercov súprav panvíc Tefal Ingenio Eco Respect a počet registrácií nie je obmedzený!

Tefal ingenio

Prečo práve INGENIO ECO RESPECT?

Riad Ingenio Eco Respect značky Tefal je kombináciou dokonalých výsledkov a dlhodobého výkonu spolu s ekologicky ústretovým prevedením. Telo série Tefal Eco Respect je vyrobené zo 100 % z recyklovaného hliníku. Zliatina, z ktorej je riad vyrobený, navyše vyžaduje pri výrobe až o 90 % menej energie než pri spracovaní nového hliníku*. Balenie obsahuje 2 panvice a praktickú odnímateľnú rukoväť, ktorá uľahčuje manipuláciu. Jednoducho tak panvice premiestnite zo sporáku do trúby, prípadne potom zo zvyškom večere upracete do chladničky, kde vám rukoväť nebude zaberať miesto. Rad Eco Respect prispieva k ochrane životného prostredia a zároveň poskytuje nekompromisný výkon – je ideálnou voľbou do kuchyne.

*Recyklovaný hliník v porovnaní s novým hliníkom.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.

Inzercia
Inzercia

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu