ZN.SK
Svetre

Móda: Aké svetre budú v trende túto jar?

Svetre sú obľúbeným kúskom v šatníku nejednej dámy, pretože sú pohodlné a dajú sa dobre kombinovať. Môžete ich voliť v neutrálnych odtieňoch, ale aj v výrazných prevedeniach,…

Svetre sú obľúbeným kúskom v šatníku nejednej dámy, pretože sú pohodlné a dajú sa dobre kombinovať. Môžete ich voliť v neutrálnych odtieňoch, ale aj v výrazných prevedeniach a najmä v miliónoch rôznych strihov a dizajnov. Súčasné jarné trendy nám opäť ukazujú, že svetre sú neustále in a stačí ich len vedieť správne nakombinovať, aby ste vyzerali nesmierne trendy. Nájdite si ten svoj štýl, ktorý vám umožní zažiariť a cítiť sa sebavedomo.

Aké sú „svetrové“ trendy pre jar 2021?

Výhodou svetrov ako súčasťou šatníka je ich nesmierna variabilita v rámci kombinovania do outfitov. Predovšetkým sa to týka rôznych strihov, farieb a prevedení, ktoré umožňujú kreatívne vytvárať elegantné aj ležérne outfitové kombinácie. Na jar tohto roku sú veľmi trendy svetre vo výrazných farbách- od žltej, cez zelenú až po oranžovú. Pletené svetre v týchto odtieňoch môžete kombinovať s elegantnými nohavicami a doplniť poltopánkami na opätku a outfit je na svete. Čo sa týka strihov, rovnako trendy sú dlhé svetre ako aj tie v crop verzii. Je teda len na vás, ktoré viac zodpovedajú vašim preferenciám.

Svetre

Medzi veľmi obľúbené kúsky patria v súčasnosti crop oversized svetre s obrovskými farebnými gombíkmi. Zvoľte napríklad neutrálny odtieň s výraznými gombíkmi a doplňte ho zaujímavými okuliarmi a výraznými topánkami. Alebo naopak zvoľte výraznú farbu svetra s výraznými gombíkmi a zvyšok outfitu zvoľte skôr v jemných neutrálnych tónoch.

Ako sa s týmto trendom pohráte vy?

Jar je často v znamení vrstvenia, čo znamená, že zvolíte viac tenkých vrstiev, aby ste docielili zaujímavý a kreatívny look. Na vrstvenie sú ideálne tenšie svetre, pod ktoré môžete zvoliť košeľu alebo rolák. Ideálne sú napríklad aj svetre s geometrickými tvarmi, ktoré vašu hru na vrstvenie vedia posunúť na ešte vyšší level. Vzory môžete rôzne kombinovať medzi sebou, ale tiež aj doplniť k úplne neutrálnym outfitom na docielenie elegantného a nadčasového vzhľadu.

Už na jeseň sa vo veľkom do popredia dostali aj pletené svetro-vesty. Vesty boli už  v minulosti veľkým hitom a ich návrat v podobe oversized kúskov pohltil celý internet. Ich kombinovanie je možné rovnako so šatami, či sukňami, ako aj rôznymi typmi nohavíc. Vynosíte ich rovnako k teniskám ako aj k opätkom a kombinovaniu sa medze nekladú.  Kúpte si tú svoju v neutrálnych odtieňoch a uvidíte, že nakopnete vašu kreativitu k nevídaným outfitom.

Posledným tipom, ktorý je v trendoch už dlhodobo je dámsky kardigan. Ide o dlhý sveter, ktorý opäť môžete kombinovať na množstvo spôsobov. Na jar 2021 sú veľmi trendy outfity s kardiganmi v štýle tón v tóne. Takto sa môžete nakombinovať napríklad do odtieňov béžovej a zvoliť výrazný doplnok v podobe červenej kabelky. Nájdite si aj vy svoj trendy sveter pre jar 2021 na https://answear.sk/k/ona/oblecenie/svetre. V sortimente nájdete široké spektrum pletených svetrov aj dámske kardigány.

Ako tvoriť štýlové a pohodlné outfity?

Svetre sú veľmi dobrou voľbou pre tvorbu jarných outfitov. Pokiaľ siahnete po trendovom výraznom kúsku v pestrých farebných odtieňoch, kombinovať ho odporúčame s neutrálnymi kúskami. Ak ste však dostatočne odvážne, môžete farby kombinovať s geometrickými vzormi na nohaviciach a doplniť pohodlným jarným kabátikom. Je to len na vašich preferenciách. Vo všeobecnosti však takýto výrazný kúsok môže omladiť váš vzhľad a rozžiariť každý váš outfit.

Ak siahnete po dlhom kardigane, určite nešliapnete vedľa. Dokonca ho budete môcť kombinovať aj do športovejších alternatív outfitov. Nech už si vyberiete ktorýkoľvek zo spomenutých trendov, snažte sa pri stylingu zachovať svoje preferencie, aby ste vo výslednom looku cítili dobre a sebavedomo.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu