ZN.SK
Star wars 9

Najnovšie STAR WARS IX: Rise Of The Skywalker odhaľuje prvý trailer

STAR WARS nie v žltej, ale v modrej. Najmä však STAR WARS epizóda deväť, STAR WARS IV: Rise Of The Skywalker. Čo nám ponúkne?

STAR WARS nie v žltej, ale v modrej. Najmä však STAR WARS epizóda deväť, STAR WARS 9, alebo ak chcete – STAR WARS IV. Pre fanúšikov série Hviezdnych vojen je radosťou každý jeden trailer, alebo teaser, ako sa hovorí ochutnávke v štýle krátkeho navnadenia ako je toto. Star wars: The Rise of Skywalker nám za dve minúty svojho času ukáže niekoľko zaujímavostí.

Star wars 9

Rise Of The Skywalker a množstvo otázok

Scénku z púštnej planéty, kde sa postaví meč proti rozbehnutému stroju. Vieme už z predošlého dielu, že Harrison Ford chcel skončiť a tak sa už neobjaví, ho zaujímavý je návrat Carrie Fischer, ktorá je po smrti. Do akej miery pôjde o počítač a do akej miery ešte o originál, ešte len uvidíme. Zaujímavý je určite názov, ktorý hovorí o Skywalkerovi… lenže ktorom? Symboly Hviezdnych vojen C3PO a R2D2 stále žijú a prežívajú aj ďalšie postavy z predošlého dielu. Poteší však návrat aj ďalšej postavy zo starších dielov a rovno do cockpitu. Že by Millenium Falcon a náhrada za Han Sola? Presne toto robí teaser – vytvára otázky.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu