Súťaž: Vyhrajte originálne hrnčeky a kľúčenku Game of Thrones - Zaujímavé novinky ZN.SK

Súťaž: Vyhrajte originálne hrnčeky a kľúčenku Game of Thrones

Seriál Game of Thrones je výnimočný z viacerých pohľadov. Jeho úspechu sa nedokáže vyrovnať len tak hocijaký televízny projekt. Pre televíznych divákov, ktorí pre nové diely pokojne siahnu po anglickom znení, len aby im neušlo nič z pokračovania, je očakávanie na každú sériu veľkou udalosťou. Hra o tróny je skrátka fenomén. Nuž a tam kde žije mánia, žije aj nadšenie pre také originálne hrnčeky a prívesok na kľúče, ktoré môžete vyhrať v našej najnovšej súťaži.

Súťaž s Game of Thrones

Game of Thrones na vašom stole

Jeden z dvoch hrnčekov Game of Thrones alebo kľúčenka. Všetko s tematikou známeho seriálu z ponuky fanúšikovských predmetov k známym filmom a seriáom z ponuky Magic Box. Skrátka originál so zberateľskou hodnotou. Pre skutočného fanúšika seriálu jednoducho nevyhnutnosť. Staňte sa výhercom jedného z dvoch hrčenkov, alebo kľúčenky. Skúste odpovedať na dve súťažné otázky a dúfajte v šťastnú ruku pri žrebovaní poradia práve Vašej správnej odpovede. Žrebujeme troch výhercov, z ktorých každý jeden získa originálnu cenu.

Súťaž

  1. Napíšte nám meno vašej naobľúbenejšej postavy z Game of Thrones
  Odpoveď:

  2. Obsahuje 7. séria Hry o tróny na Blu-Ray aj českú zvukovú stopu? (nápoveda)
  A: nie, B: len angličtinu a titulky, C: áno, mimo iných aj češtinu
  Odpoveď:

  _____________________________________

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Presná poštová adresa:

  Podmienky súťaže:

  Správne odpovede posielajte prostredníctvom formulára v tomto článku 18. marca 2018. Organizátorom súťaže je magazín ZN.SK. Sponzorom súťaže je distribučná spoločnosť MagicBox. Výhra nie je vymáhateľná alebo zameniteľná za inú. Organizátor si vyhradzuje právo na prípadné zmeny v pravidlách. Súťaže sa smie zúčastniť len vlastník adresy na území SR. Opakovaná účasť nie je povolená. Prijímaná je len jedna účasť z jedného počítača a v rámci jednej domácnosti.

  ZN.SK chráni osobné údaje súťažiacich a neposkytuje ich tretím stranám. Poskytnuté údaje sú spracované v rámci vyžrebovaných výhercov – adresy sú spracované sponzorom za účelom zaslania výhry a používané prepravcom na doručenie výhry. Zo súťaže sú vylúčené pokusy obchádzania pravidiel, opakované účasti a iné pokusy o obchádzanie pravidiel. Účasťou v súťaži súhlasíte s príjmom noviniek (nové články a súťaže) emailom z magazínu ZN.SK v počte 1x za týždeň. Odhlásenie je možné kedykoľvek priamo z emailu alebo v časti newsletter v pätičke stránok. Emailové adresy nie sú používané na profilovanie, ale len na prijímanie noviniek a ďalších súťaží zo ZN.SK bez selekcie podľa záujmov a podobne. Účelom súťaže je propagácia filmu a magazínu zn.sk

  5/5 - (3 votes)

  Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.