Power Rangers vo filmovom spracovaní 2017 a kinopremiéra - ZN.SK

Power Rangers vo filmovom spracovaní 2017 a kinopremiéra

Pre dnešných tridsiatnikov sú Power Rangers známym pojmom. Seriál, ktorý vynikal veľmi odfláknutým spracovaním efektov v dobách, keď svetu kvalitné spracovanie predviedlo kvantum scifi filmov, zaujal hlavne mladých. Boli to práve mladá partia ľudí, ktorá objavila tajomnú silu, ktorá ich obrnila aj vyzbrojila proti rovnako zvláštnym nepriateľom. Power Rangers sa možno zdalo ako niečo, z čoho ťažko bude na dnešnú dobu logický re-make. No možno sme sa dočkali.

Power Rangers 2017

Filmové spracovanie Power Rangers 2017

V roku 2017 sa zoznámime s podobou príbehu o mladých ľuďoch, ktorých tajomná sila zoznámi s celkom novými možnosťami. Stanú sa z nich Power Rangers. Otázne je, čo by táto tajomná sila robila, ak by sa k nej dostal jeden človek, dvaja, alebo celý školský výlet. Táto tajomná sila päticu vysokoškolákov postaví do úlohy záchrancov malého mesta, ktoré by sa inak ocitlo v rukách nebezpečného votrelca. Je teda len na nich, aby s pomocou spomínanej sily a pomocníkov zvládli bojovať a najmä ovládať svoje nové schopnosti.

Svetová premiéra: 24. Marca 2017
Hrajú: Elizabeth Banks, Naomi Scott, Bill Hader a ďalší

Ohodnoť tento článok
Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Kozy na priehrade Cingino
Kozorožce horské turistickou senzáciou na stene priehrady Cingino

VentuSky predpoveď počasia
Ventusky.com, online predpoveď počasia kde všetko vidíte a rozumiete

Islam a korán
Objavili najstaršie verše koránu, zrejme až z čias Mohameda

Zavrieť