ZN.SK
Kong, ostrov lebiek, Skull island

Kong: ostrov lebiek, nový film o veľkej opici a premiéra (ukážka)

Filmová novinka, ktorá opäť oživuje tematiku veľkej opice, rozpráva celkom nový príbeh a poňatie pôvodu veľkého Konga. Kong: ostrov lebiek (Kong: Skull island)

Filmová novinka, ktorá opäť oživuje tematiku veľkej opice, rozpráva celkom nový príbeh a poňatie pôvodu veľkého Konga. Kong: ostrov lebiek (Kong: Skull island) je podľa ukážok úchvatným zážitkom z neznámeho opusteného ostrova v Pacifiku, ktorý navštívia vojaci aj dobrodruhovia. To ešte netušia, že ich čaká neopakovateľný zážitok a stretnutie s mimoriadne veľkými zvieratami a beštiami.

Kong, ostrov lebiek, Skull island

Komplet ukážok a klipov

Pozrite si sériu viacerých ukážok a klipov, ktoré idú za sebou. Mix niekoľkých ukážok ponúka pohľad na sériu niekoľkých ukážok od novších po staršie. Máme tak možnosť vidieť scénu exotického ostrova, svet zvierat, aj tej beštie, ktorá predstavuje hlavného nepriateľa pre ozrutného Konga.

Možno sa opäť nedozvieme, čím sa dokáže Kong živiť, a nevykynožiť všetky živočíšne druhy na ostrove, no aspoň sa budeme v kinách baviť. Najmä obávaný Loki z Thora sa ukáže bez dlhých vlasov a chorobného výrazu v tvári, možno sa naozaj bude dať na čo tešiť aj po hereckej stránke.

V hlavných úlohách: Tom Hiddleston, Brie Larson a Samuel L. Jackson
Réžia: Jordan Vogt-Roberts
Premiéra: Marec 2017

Poznámka

Zaujímavé je, že hoci sa na internete uvádza názov „Ostrov lebiek“ tak ide o nesprávny preklad. Pôvodný totiž neznie „Island of skulls“, ale „Skull Island“ čo by malo v preklade znieť „Ostrov lebka“ ako ostrov jedinej lebky, či v tvare lebky.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu