ZN.SK
Twisters

Trailer filmu Twisters: „strachu nemáme čeliť, ale sa na ňom zviesť!“

Pripravte sa na poriadne tornádo… A keby len jedno! 18. júla 2024 príde do kín pokračovanie filmu Twister s názvom Twisters…

Pripravte sa na poriadne tornádo… A keby len jedno! 18. júla 2024 príde do kín pokračovanie filmu Twister, jedného z najúspešnejších katastrofických trilerov všetkých čias. Novinka ponesie názov Twisters, čo vďaka použitiu anglického množného čísla naznačuje, že sa môžeme tešiť hneď na niekoľko tornád. Nedávno zverejnený trailer potvrdzuje očakávania a sľubuje akciou nabitý letný veľkofilm.

Twisters

Katastrofický film Twisters… lebo nie len jedno…

V centre pozornosti budú aj tentoraz takzvaní lovci tornád, pôjde však o nové  nebojácne postavy. Nemajú strach z obávaného poveternostného fenoménu. Naopak – majú s ním bohaté skúsenosti. Možno sa im tentoraz podarí otestovať prístroj, ktorým môžu tornádu „zakrútiť krkom“. Aby ho vyskúšali v praxi, budú musieť riskovať vlastné životy vo vťahujúcich víroch tornád. Medzi poletujúcimi troskami budov a padajúcimi veternými turbínami… O dych-vyrážajúce akčné momenty podľa prvých záberov skutočne nebude núdza. V hlavných úlohách sa predstavia herečka Daisy Edgar-Jones, ktorá zažiarila vo filme Kde raky spievajú či v seriáli Normálni ľudia. Taktiež jej čoraz populárnejší herecký kolega Glen Powell, aj slovenskému publiku známy z filmov Top Gun: Maverick či Miluje ma, nemiluje ma.

Dvojicu budú dopĺňať  Anthony Ramos (Transformers: Monštrá sa prebúdzajú), Brandon Perea (Nie, nie), Kiernan Shipka (Sabrinine desivé dobrodružstvá), Sasha Lane (Loki), Maura Tierney (Pohotovosť) či David Corenswet (budúci Superman vo filme Superman: Legacy). Katastrofický triler Twisters, ktorý tvrdí, že strachu nemáme čeliť, ale sa na ňom zviesť, v júli do slovenských kín prinesie distribučná spoločnosť Continental film.

Trailer filmu:

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu