ZN.SK
film SPiaci účet, Miloslav Luther

Temné rodinné tajomstvá odkryje slovenský film Spiaci účet (trailer)

Film Spiaci účet príde do kín 18. apríla 2024, už teraz si však môžete pozrieť prvé zábery v čerstvo zverejnenom traileri.

V novom slovenskom filme budú musieť mladí manželia čeliť dileme, pred ktorú ich postaví nečakane objavené dedičstvo. Režisér a scenárista Miloslav Luther, tvorca filmov Kráľ Drozdia brada, Chodník cez Dunaj, Anjel milosrdenstva či Útek do Budína, nakrútil intenzívnu drámu, v ktorej vypláva na povrch ťaživá minulosť jednej rodiny. Film Spiaci účet príde do kín 18. apríla 2024, už teraz si však môžete pozrieť prvé zábery v čerstvo zverejnenom traileri.

film SPiaci účet, Miloslav Luther

Spiaci účet

Mladí manželia, ktorých stvárnia Richard AutnerDominika Morávková, sa v ťažkostiach rozhodnú predať vzácny obraz, zdedený po starých rodičoch. Nájdu v ňom chúlostivý odkaz, ktorý sa pokúšajú rozlúštiť. Odkrývajú vďaka tomu temné tajomstvo rodiny, ktoré siaha až do obdobia druhej svetovej vojny a malo zostať zabudnuté. Pokušenie získať peniaze je veľké, ale s bohatstvom tak preberú na seba aj vinu svojich predkov, ktorá mala zostať utajená…

film SPiaci účet, Miloslav Luther

Trailer, ktorý tvorcovia v týchto dňoch predstavili svetu, prezrádza, že sa dej snímky bude odohrávať v dvoch časových rovinách – dramatické pátranie po pôvode cenného obrazu zavedie hrdinov hlboko do histórie, ale preverí aj pevnosť rodinných vzťahov a väzieb v súčasnosti.

Herecké obsadenie

Okrem Richarda Autnera, ktorý sa aktuálne objavuje na televíznych obrazovkách v seriáloch Nemocnica či Zrada, a Dominiky Morávkovej, ktorá stvárňuje jednu z hlavných postáv v seriáli Čas nádejí, sa na plátne objavia aj František Kovár, Anna Maľová, Veronika Meszárosová, Dávid Uzsák, ale aj české herecké hviezdy Iva JanžurováVladimír Polívka.

Spiaci účet je drámou o pátraní po tajomstve dedičstva, ktoré všetko zmení. Do slovenskej kinodistribúcie snímku uvedie distribučná spoločnosť Continental film.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu