ZN.SK
Barbie sestra menom SKipper

Skipper, sestra Barbie na ceste k nájdeniu stratenej sebadôvery

Barbie poznajú celé generácie, ale možno menej ľudí vie, že má mladšiu sestru Skipper. Práve ona je hlavnou hrdinkou nového filmu…

Bratislava, 3. august 2023 – Barbie poznajú celé generácie, ale možno menej ľudí vie, že má mladšiu sestru Skipper. Práve ona je hlavnou hrdinkou nového filmu, ktorý 5. augusta o 8:00 hod. ráno odvysiela televízna stanica Minimax. Film je príbehom podnikavého dievčaťa, ktoré sa nevzdáva, ani keď prídu problémy.

Barbie sestra menom SKipper

Bábika Skipper Roberts bola prvýkrát vyrobená v roku 1964 ako mladšia sestra Barbary Millicent Roberts. V tej dobe už slávnej Barbie. Všetko sa to začalo, keď sa začali hrnúť žiadosti, aby mala Barbie deti. Spoločnosť Mattel však tento nápad mierne prehodnotila a vytvorila radšej mladšiu sestru. Bábika Skipper tak bola najprv osemročným dieťaťom, neskôr nadobudla podobu tínedžerky a poslednou premenou prešla v roku 2009. Vtedy jej bol pridaný farebný pramienok vlasov a do jej fiktívneho životopisu pribudla technická zdatnosť a záľuba v počítačoch.

Hrdinka Skipper

Skipper sa teraz stáva filmovou hrdinkou po vzore svojej staršej sestry. „Barbie: Skipper a jej veľké dobrodružstvo pri opatrovaní detí“ mapuje jej cestu expertky na opatrovanie detí. Ale jej podnikanie sa ocitlo v problémoch.

Skipper sa však nevzdáva a počas letnej brigády v aquaparku si nielenže vyskúša najrôznejšie práce, ale predovšetkým si nájde veľa nových kamarátov. To zďaleka najdôležitejšie príde, keď využije svoje opatrovateľské schopnosti na záchranu narodeninovej oslavu v parku, ktorá sa tak trochu vymkne spod kontroly. Skipper tento incident pomôže nájsť stratenú sebadôveru a znova sa pustí do podnikania. Spolu so svojimi kamarátkami založí tím opatrovateliek.

Barbie sestra menom SKipper

Ich dobrodružstvá môžete sledovať 5. augusta 2023, kedy televízna stanica Minimax uvedie o 8:00 premiéru filmu Barbie: Skipper a jej veľké dobrodružstvo pri opatrovaní detí. Môžete sa tešiť na nové postavy a tiež dve úplne nové pesničky. Tak sa nezabudnite pozerať, bude to parádna a inšpiratívna jazda.

O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International – Central and Northern Europe je súčasťou AMC Networks International. Jednou z popredných medzinárodných spoločností na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc, ktoré sa sústreďujú na strednú a východnú Európu. Súčasne portfólio AMCNI – Central and Northern Europe ponúka televízne stanice v štyroch žánroch: športové: Sport1, Sport2, detské: Minimax, JimJam; zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických staníc je vytváraný pre miestnych divákov a trhy v rôznych jazykoch. Je dostupný v celom rade platforiem, vrátane HD služieb a ponúka verzie pre mobilné telefóny.

AMC Networks International (AMCNI) je globálna divízia AMC Networks a je dodávateľom uznávaných zábavných relácií pre predplatiteľov vo viac než 130 krajinách. AMCNI zahŕňa globálne značky a aj populárne stanice s lokálnym významom a rôznorodým žánrovým zameraním. Viac informácií nájdete na www.amcnetworksinternational.com.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu