ZN.SK
ekologická štvorkolka lamax

Štvorkolka môže byť ekologická, tichšia a bezpečnejšia. Tá elektrická

Už žiadne detské hry, elektrická štvorkolka LAMAX eFalcon ATV50M je poriadny stroj, ktorý dostane každé dieťa od počítača na čerstvý vzduch.

Už žiadne detské hry, elektrická štvorkolka LAMAX eFalcon ATV50M je poriadny stroj, ktorý dostane každé dieťa od počítača na čerstvý vzduch. Akonáhle nasadnú, jazda ich úplne pohltí. Návšteva prírody tak môže byť tichšia, ekologickejšia a tiež bezpečnejšia. Medvede ňou síce nevyplašíte, ale zmier verejnosti, ak služobne na kolobežke vyrážate do národných parkov ako zamestnanci týchto území, bude azda miernejší.

ekologická štvorkolka lamax

Ekologická a bezpečnejšia

Elektrická štvorkolka LAMAX eFalcon ATV50M nie je žiadna detská hračka, ale poriadny stroj so super výkonným bez-uhlíkovým motorom s výkonom 1200 W. Rôznymi terénmi sviští rýchlosťou až 33 km/h, ale pre rodičovský kľud sa dá priškrtiť. Dieťa si užije až 2,5 hodiny skvelej zábavy a batéria s kapacitou 20 000 mAh umožňuje dojazd až 30 km. Aj napriek svojmu výkonu je toto ekologické vozidlo úplne tiché, takže nehrozia žiadne sťažnosti susedov, a dokonca aj výlet lesom je v poriadku.

Štvorkolka zvláda terén s absolútnou ľahkosťou vďaka svojej odolnej konštrukcii, 14-palcovým pneumatikám s extra zosilnenou ochranou proti prepichnutiu a prednému a zadnému odpruženiu. O potrebnú bezpečnosť sa starajú spoľahlivé hydraulické brzdy, LED svetlá a ochrana proti uviaznutiu. Užitočnou poistkou je samobrzdiaci systém, ktorý začne zastavovať štvorkolku hneď po uvoľnení plynového pedála. Jazdu uľahčuje automatická prevodovka. Skvelou správou pre menej technicky zdatných je, že štvorkolku nie je potrebné montovať, dodáva sa kompletne zmontovaná a nastavená.

Elektrická štvorkolka LAMAX eFalcon ATV50M je k dispozícii na https://lamaxshop.cz/sk/ za 1 319,00 €.

Tlačová správa s redakčnou úpravou.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu