Atraktívna pilotka Maria Pettersson, jej úspech ženy motivuje - Zaujímavé novinky ZN.SK

Atraktívna pilotka Maria Pettersson, jej úspech ženy motivuje

Byť atraktívny, mať zaujímavé a atraktívne zamestnanie a ešte mať zmysel pre humor? Ak ste žena, môžete mať obzvlášť šancu zaujať verejnosť. Viac ako sto tisíc fanúšikov má na sociálnych sieťach Švédka Maria Pettersson. Svojmu úspechu vďačí najmä svojmu pre ženu nie až tak bežnému povolaniu. Pilotuje dopravné lietadlá ako rovnocenný pilot s ostatnými pilotmi, ktorí vždy na každom letisku vzbudzujú záujem u žien svojou uniformou, u mužov úspechom a dosiahnutím toho, o čom mnohí len snívame. Avšak vidieť na vlastné oči severskú bloňďatú krásku Mariu, na prvý pohľad zrejme nie každému napadne, že tie výložky na pleciach sú naozaj pilotské.

Pilotka Mária

Maria tiež na mnohé ženy pôsobí ako výborná motivácia dosiahnuť svoje sny. Je totiž príkladom toho, že sa nevzdávala a svoj sen si splnila. Vplyv na ostatných je vidieť aj v komentároch. Prerazila v povolaní, ktoré sa stalo takmer výsadne muž. Mimo svojej práci sa však venuje jóge a krásna je aj v bikinách. Posúďte sami.

Ohodnoťte článok post

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.