Atraktívna pilotka Maria Pettersson, jej úspech ženy motivuje - ZN.SK

Atraktívna pilotka Maria Pettersson, jej úspech ženy motivuje

Byť atraktívny, mať zaujímavé a atraktívne zamestnanie a ešte mať zmysel pre humor? Ak ste žena, môžete mať obzvlášť šancu zaujať verejnosť. Viac ako sto tisíc fanúšikov má na sociálnych sieťach Švédka Maria Pettersson. Svojmu úspechu vďačí najmä svojmu pre ženu nie až tak bežnému povolaniu. Pilotuje dopravné lietadlá ako rovnocenný pilot s ostatnými pilotmi, ktorí vždy na každom letisku vzbudzujú záujem u žien svojou uniformou, u mužov úspechom a dosiahnutím toho, o čom mnohí len snívame. Avšak vidieť na vlastné oči severskú bloňďatú krásku Mariu, na prvý pohľad zrejme nie každému napadne, že tie výložky na pleciach sú naozaj pilotské.

Pilotka Mária

Maria tiež na mnohé ženy pôsobí ako výborná motivácia dosiahnuť svoje sny. Je totiž príkladom toho, že sa nevzdávala a svoj sen si splnila. Vplyv na ostatných je vidieť aj v komentároch. Prerazila v povolaní, ktoré sa stalo takmer výsadne muž. Mimo svojej práci sa však venuje jóge a krásna je aj v bikinách. Posúďte sami.

Ohodnoť tento článok
Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Vorvaň tuponosý, veľryba
Ambra, výlučok z veľryby používaný pri výrobe parfémov

Rio de Janeiro Brazília
Letné olympijské hry sa blížia, ktorí slovenskí športovci súťažia?

Pečivo a lepok
Celiakia, choroba neznášalivosti imunity na lepok

Zavrieť