ZN.SK
Wonder Woman súťaž

Wonder Woman v predaji na DVD a BD: Súťaž o DVD a „cool“ hrnček

Wonder Woman je bezpochyby najslávnejšou superhrdinkou zo sveta komixov. Pokiaľ nepočítame generáciu ovplyvnenú filmom, ktorá by ešte svojho…

Wonder Woman je bezpochyby najslávnejšou superhrdinkou zo sveta komixov. Pokiaľ nepočítame generáciu ovplyvnenú filmom, ktorá by ešte svojho času v minulosti považovala Catwoman za najznámejšou postavičku ženského rodu, Wonder Woman je jednoznačne kráľovnou. Aj keď je princeznou a nakoniec Diovou dcérou, jej príbeh, schopnosti a imidž oslovil niekoľko generácií milovníkov komixov.

Wonder Woman súťaž

Filmová podoba Wonder Woman bola jednou z najočakávanejších aj dlhé roky najotáznejších. Keď sa však začala jej postava objavovať v iných filmoch, ktoré čerpajú z komixov DC Comics, bolo jasné, že sa postupne blížime k samostatnému filmu. Gal Gadot, izraelská herečka, ktorá slávnej Wonder Woman prepožičala svoju tvár, oplýva krásou aj ohybnosťou, akú Wonder Woman vyžaduje.

DVD a BD Wonder Woman už v predaji

Naše kiná už navštívila pred pár mesiacmi. Pulty predajní s DVD a Blu-Ray obsadila až teraz. Novinka v predaji je aj dôvodom našej najnovšej súťaže. Odpovedzte nám správne na súťažnú otázku a vyhrajte 2x DVD Wonder Woman alebo 1X špeciálny hrnček reagujúci na teplotu svojho obsahu. Ceny venoval do súťaže distribútor filmu na slovenský trh, Magicbox Slovakia.

Súťaž o ceny:

  1. cena: špeciálny hrnček a DVD Wonder Woman
  2. cena: DVD Wonder Woman

Súťažné otázky:

  1. Ktorá herečka stvárnila hlavnú postavu?
  2. Kto je distribútorom filmu na Slovensku?

Podmienky súťaže

Správne odpovede posielajte do 18. októbra 2017 na adresu:   sutaz@zn.sk s predmetom WONDERWOMAN bez medzery.

Organizátorom súťaže je magazín ZN.SK. Sponzorom súťaže je televízia Magicbox Slovakia. Výhra nie je vymáhateľná alebo zameniteľná za inú. Organizátor si vyhradzuje právo na prípadné zmeny v pravidlách. Súťaže sa smie zúčastniť len vlastník adresy na území SR. Opakovaná účasť nie je povolená. Prijímaná je len jedna účasť z jedného počítača a v rámci jednej domácnosti. ZN.SK chráni osobné údaje súťažiacich a neposkytuje ich tretím stranám. Poskytnuté údaje sú len v rámci výhercov – adresy sú používané prepravcom na doručenie výhry. Zo súťaže sú vylúčené pokusy obchádzania pravidiel, opakované účasti a neuvedený predmet, ktorý oddeľuje jednotlivé súťaže do správneho žrebovania. Účasťou v súťaži súhlasíte s príjmom noviniek (nové články a súťaže) emailom z magazínu ZN.SK v počte 1x za týždeň. Odhlásenie je možné kedykoľvek priamo z emailu alebo v časti newsletter v pätičke stránok. Účelom súťaže pripomenutie zahájenia predaja DVD novinky.

Vyhodnotenie súťaže

Výhercami sa stali: Šimon Valo a Jaroslav Vetrík. Srdečne gratulujeme.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu