Wonder Woman v predaji na DVD a BD: Súťaž o DVD a „cool“ hrnček

Wonder Woman v predaji na DVD a BD: Súťaž o DVD a „cool“ hrnček

Wonder Woman je bezpochyby najslávnejšou superhrdinkou zo sveta komixov. Pokiaľ nepočítame generáciu ovplyvnenú filmom, ktorá by ešte svojho času v minulosti považovala Catwoman za najznámejšou postavičku ženského rodu, Wonder Woman je jednoznačne kráľovnou. Aj keď je princeznou a nakoniec Diovou dcérou, jej príbeh, schopnosti a imidž oslovil niekoľko generácií milovníkov komixov.

Wonder Woman súťaž

Filmová podoba Wonder Woman bola jednou z najočakávanejších aj dlhé roky najotáznejších. Keď sa však začala jej postava objavovať v iných filmoch, ktoré čerpajú z komixov DC Comics, bolo jasné, že sa postupne blížime k samostatnému filmu. Gal Gadot, izraelská herečka, ktorá slávnej Wonder Woman prepožičala svoju tvár, oplýva krásou aj ohybnosťou, akú Wonder Woman vyžaduje.

DVD a BD Wonder Woman už v predaji

Naše kiná už navštívila pred pár mesiacmi. Pulty predajní s DVD a Blu-Ray obsadila až teraz. Novinka v predaji je aj dôvodom našej najnovšej súťaže. Odpovedzte nám správne na súťažnú otázku a vyhrajte 2x DVD Wonder Woman alebo 1X špeciálny hrnček reagujúci na teplotu svojho obsahu. Ceny venoval do súťaže distribútor filmu na slovenský trh, Magicbox Slovakia.

Súťaž o ceny:

  1. cena: špeciálny hrnček a DVD Wonder Woman
  2. cena: DVD Wonder Woman

Súťažné otázky:

  1. Ktorá herečka stvárnila hlavnú postavu?
  2. Kto je distribútorom filmu na Slovensku?

Podmienky súťaže

Správne odpovede posielajte do 18. októbra 2017 na adresu:   sutaz@zn.sk s predmetom WONDERWOMAN bez medzery.

Organizátorom súťaže je magazín ZN.SK. Sponzorom súťaže je televízia Magicbox Slovakia. Výhra nie je vymáhateľná alebo zameniteľná za inú. Organizátor si vyhradzuje právo na prípadné zmeny v pravidlách. Súťaže sa smie zúčastniť len vlastník adresy na území SR. Opakovaná účasť nie je povolená. Prijímaná je len jedna účasť z jedného počítača a v rámci jednej domácnosti. ZN.SK chráni osobné údaje súťažiacich a neposkytuje ich tretím stranám. Poskytnuté údaje sú len v rámci výhercov – adresy sú používané prepravcom na doručenie výhry. Zo súťaže sú vylúčené pokusy obchádzania pravidiel, opakované účasti a neuvedený predmet, ktorý oddeľuje jednotlivé súťaže do správneho žrebovania. Účasťou v súťaži súhlasíte s príjmom noviniek (nové články a súťaže) emailom z magazínu ZN.SK v počte 1x za týždeň. Odhlásenie je možné kedykoľvek priamo z emailu alebo v časti newsletter v pätičke stránok. Účelom súťaže pripomenutie zahájenia predaja DVD novinky.

Vyhodnotenie súťaže

Výhercami sa stali: Šimon Valo a Jaroslav Vetrík. Srdečne gratulujeme.

5/5 - (2 votes)

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.