ZN.SK
Esá z pralesa

Esá z pralesa, zábavný živý animák od 5. októbra v kinách

5. októbra zahajujú útok na slovenské kiná Esá z pralesa. Zábavná animovaná komédia je nabitá akciou, humorom a zábavou, akú si spájajú deti najmä s Madagascarom…

5. októbra zahajujú útok na slovenské kiná Esá z pralesa. Zábavná animovaná komédia je nabitá akciou, humorom a zábavou, akú si spájajú deti najmä s Madagascarom, či Nemom. Aj v prípade tejto novinky sa totiž môžete tešiť na množstvo zvierat, graficky krásny svet prírody a života v jej rôznych podobách.

Esá z pralesa

Z príbehu filmovej novinky Esá z pralesa

Mauric vyzerá síce ako obyčajný tučniak, ale vo vnútri jeho hrude bije statočné srdce tigra. Veď bol vychovaný hrdou a silnou tigricou. Mauricovým snom je, stať sa najlepším bojovníkom kung-fu na svete. To však nebude vôbec ľahká úloha, pretože vyniká skôr neohrabanosťou a nemotornosťou, ale nedá sa mu odoprieť obrovská odhodlanosť a bojovnosť. So svojimi zvieracími priateľmi tvorí bandu známu ako Esá z pralesa, ktorá sa snaží udržiavať v džungli poriadok a spravodlivosť. Presne tak, ako to kedysi robila jeho matka tigrica. Na vedúce miesto v pralese si brúsi zuby zákerný žoldnier paviánov, koala Igor, ktorý nadovšetko miluje chaos a so svojou armádou hlúpych opíc, chce raz a navždy zničiť celú džungľu. Esá z pralesa sa neohrozene a nebojácne postavia tomuto zloduchovi na odpor, začína sa boj o prales.

Slovenská premiéra od 5. októbra

Animovaný rodinný príbeh nakrútil francúzsky režisér David Alaux, ktorý sa podieľal aj na scenári. V slovenských kinách má film premiéru už dnes, 5.10.2017. Tešiť sa môžete na slovenský dabing a v ňom množstvo známych hlasov. Koľko hercov známych z televíznej obrazovky rozpoznáte v priloženej ukážke?

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu