ZN.SK
Justice League

Justice League v kinách od 16.11.2017: Hrdinovia DC Comics spájajú sily

Justice League podobne, ako tomu je v komixovej sérii, predstaví Batmana, Wonder Woman, Flasha, Aquamana a Cyborga v úlohe bojovníkov za stranu dobra.

Milovníci komiksov budú mať opäť zas sviatok. Najzásadnejší konkurentom slávneho Marvelu, DC Comics a jeho najzásadnejšie postavy sa predstavia v jedinom filme naraz. Justice League podobne, ako tomu je v komixovej sérii, predstaví Batmana, Wonder Woman, Flasha, Aquamana a Cyborga v úlohe bojovníkov za stranu dobra. Svoje sily Liga spravodlivosti spája proti Steppenwolfovi a jeho armáde, pričom každá z postáv vyniká inými schopnosťami. Len jedna z postáv má prostú schopnosť, že je mimoriadne bohatá, ako si uťahuje sama zo seba aj v samotnej ukážke.

Justice League

Superman v Justice League?

Napriek tomu, že v bežných traileroch sa neobjavuje meno Henry Cavill, ktorý predstavuje poslednú sfilmovanú podobu Supermana, na fotografiách je, rovnako ako na súpiske mien hercov. Je tak možné očakávať, že nezvestnýSuperman sa predsa len vo filme Justice League objaví, hoci možno v menšej miere, než uvidíme všetkých ostatných. Do Justice League predsa len Superman neodmysliteľne patrí.

V kinách od 16. 11. 2017
Réžia: Zack Snyder
Hrajú: Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fishe
Do slovenských kín uvádza Continental Film

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu