ZN.SK
liftor stolička, ts 14.11.23

Investujte do zdravého sedenia s inovatívnou ergonomickou stoličkou

Bojujete s bolesťami chrbta či krčnej chrbtice, ktoré často prechádzajú až do nepríjemných migrén? Ak máte sedavé zamestnanie, možno vám už je jasné…

Bojujete s bolesťami chrbta či krčnej chrbtice, ktoré často prechádzajú až do nepríjemných migrén? Ak máte sedavé zamestnanie, možno vám už je jasné, že neustále sedenie za stolom vám k riešeniu tohto problému nepridáva. Ale čo ak stavíte na ergonomické kancelárske stoličky? Zistite, aké výhody vám prinesú.

Správne držanie tela

V dnešnom modernom svete, kde mnohí z nás trávia hodiny sedením za stolom, je veľmi dôležité uprednostniť svoje zdravie a pohodu. Jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť, je investovať do ergonomickej stoličky pre podporu správneho držania tela. Táto zdravotná stolička je špeciálne navrhnutá tak, aby poskytovala optimálne pohodlie, oporu a zabezpečila, že si používateľ udrží zdravú polohu pri sedení počas celého dňa.

liftor stolička, ts 14.11.23

Kľúčovou vlastnosťou ergonomickej stoličky je jej schopnosť podporovať správne nastavenie chrbtice, čím sa znižuje riziko vzniku bolesti chrbta alebo iných problémov pohybového aparátu.

Sedadlo je navrhnuté tak, aby rovnomerne rozložilo hmotnosť používateľa, čím sa zmierni tlak a zabráni sa vzniku nepohodlia alebo bolesti. Používaním ergonomickej stoličky môžu jednotlivci udržiavať správne držanie tela, čo nielenže zlepšuje celkovú pohodu pri práci, ale aj produktivitu a koncentráciu počas celého dňa.

Stolička, ktorá sa vám prispôsobí

O pohodlie a zdravie svojich zamestnancov na pracovisku by sa mal starať zamestnávateľ, no nie vždy sa stretnete so stopercentnou ochotou. Aj vy sami si môžete zadovážiť kvalitnú ergonomickú stoličku, ktorá je certifikovaná Inštitútom pre zdravie a ergonómiu IGR a BIFMA, čím spravíte pre seba maximum.

Liftor Active kancelárske stoličky disponujú inovatívnym dvojdielnym pohyblivým operadlom, ktoré kopíruje polohu tela pri sedení pred počítačom – umožňujú tzv. dynamické sedenie. Okrem pohyblivej opierky chrbta sú jej súčasťou aj 3D nastaviteľné podrúčky a pohodlné sedadlo. Vy sa tak môžete tešiť na to, že po pracovnej dobe nebudete pociťovať stuhnutie tela a bolesť.

Pri kvalitnej kancelárskej stoličke, ktorá nesie označenie ergonomická, sa môžete tešiť na operadlo, ktoré sa pohybuje do všetkých strán. Tým pádom sa prispôsobí vášmu telu v rôznych polohách, v akých sedíte. Rovnako tak oceníte inovatívne riešenie vo forme dvojdielnej opierke chrbta. Tieto dve časti sa pohybujú nezávisle na sebe, čiže telu poskytnú lepšiu oporu a podporujú posilňovanie stredu tela.

Zamyslite sa teda nad tým, že investícia do seba a svojho zdravia je nevyhnutná a z dlhodobého hľadiska sa vám oplatí. Je samozrejmé, že obyčajná kancelárska stolička na vás zapôsobí svojou nízkou cenou, ale zapamätajte si, že „nikto nie je tak bohatý, aby kupoval lacné veci”. Dajte svoj chrbát a pohodlie na prvé miesto a zadovážte si kvalitu vo forme ergonomickej stoličky.

Zdroj foto: vlastné / Liftor.sk

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.

Inzercia
Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu