ZN.SK

Traja herci, jeden Spiderman: naozaj filmári spoja pavúčich mužov?

Viacerí by sme si želali návrat Tobeyho Maguireho do úlohy Spidermana. Avšak pre neskoršie preobsadenie to nie je možné. Po tom ako sa najnovším pavúčím mužom…

Zľavy na wellness pobyty

Viacerí by sme si želali návrat Tobeyho Maguireho do úlohy Spidermana. Avšak pre neskoršie preobsadenie to nie je možné. Po tom ako sa najnovším pavúčím mužom stal herec Tom Holland sa dokonca pochovali aj šance pre logické obsadenie tejto úlohy Andrewom Garfieldom z verzie Amazing Spiderman.

Zdá sa teda neuveriteľné, že nie len že Tom Holland zostane Peterom Parkerom, ale údajne sa v novom filme Spider-Man 3 objaví po jeho boku aj Tobey Maguire a Andrew Garfield. Na jednej strane nelogický miš-maš, na strane druhej… vážne? Žeby sa sny predsa len plnili?

Chronológia Spidermanov

Prvý Peter Parker sa objavil už v roku 2002 v podaní Tobeyho Maguireho. Celou trilógiou Spider-Manov ho sprevádzala Mary Jane Watson v podaní Kirsten Dunst.

Príbeh pokračoval, keď produkciu prevzalo Sony. V hlavnej úlohe Andrew Garfield ako Amazing Spiderman po boku Gwen Stacy (Emma Stone). Pokračovanie pavúčieho muža však nevypredalo toľko miest v kinách ako si na začiatku mysleli. Tak vznikla dohoda medzi Sony Pictures Entertainment a Marvel Studios.

Výsledkom bol Tom Holland ako tretí a súčasný Spider-Man. Ten sa okrem filmov Spider-man: Návrat domovSpider-man: Ďaleko od domova objavil napríklad aj v dvoch filmoch zo série Avengers alebo vo filme Captain America: Občianska vojna.

Všetci traja v jednom film? Či len domýšľanie?

Už dlhšie kolujú klebety, že sa všetci traja stretnú a zahrajú si bok po boku v jednom filme. Všetko iba potvrdil trailer, ktorý unikol na oficiálnom YouTube kanáli Sony Channel Latin America. Ten bol chvíľu po tom, ako sa objavil označený správcom za súkromný a tým pádom sa pre bežných smrteľníkov stal nedosiahnuteľným.

Medzi fanúšikmi po celom svete sa aj tak spustil radostný ošiaľ. A i keď to mnohí berú ako hotovú vec, Sony ani Marvel Studios, bohužiaľ, zatiaľ nič nepotvrdili.

Nový Spiderman a potvrdené herecké obsadenie

Jediný Spider-Man potvrdený na sto percent je Tom Holland, ktorého doplní Zendaya ako MJ. Jeho mentor sa stane Doctor Strange, ktorého si už klasicky zahrá Benedict Cumberbatch. Potešujúcou správou je aj obsadenie Jamieho Foxxa do role Electra z filmu The Amazing Spider-Man 2. Vráti sa aj Alfred Molina, ktorý si zahrá zloducha Doctora Octopusa z filmu Spider-Man 2.

Na Slovensku by sa mal film prvý krát objaviť v Decembri 2021. Potencionálne staré obsadenia a reobsadenia v jedinom filme budú znamenať skutočnú filmovú revolúciu. To najmä v tom prípade, ak sa neviete rozhodnúť, ktorý herec stvárnil rolu Spidermana najlepšie. Na záver nám neostáva nič iné len dúfať, že Spider-Man 3 nebude len nálož filmových efektov, ale aj kvalitne spracovaný kúsok. A, samozrejme, že sa všetky klebety o troch Spidermanoch potvrdia.

Pripravila Aďa

Mohlo by zaujímať tiež:

ZN.SK

Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.Inzercia

Čo tak niečo zaujímavé?

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu