ZN.SK
Harry Potter

Ako zažiť Harryho Pottera? Vyskúšajte lego stavebnice

S Harrym Potterom vyrastajú celé generácie mladých ľudí, ktorí s napätím prežívajú príhody, radosti i starosti mladého čarodejníka na škole v Rokforte. O samotnej podstate…

Zľavy na wellness pobyty

S Harrym Potterom vyrastajú celé generácie mladých ľudí, ktorí s napätím prežívajú príhody, radosti i starosti mladého čarodejníka na škole v Rokforte. O samotnej podstate Harryho Pottera nemá zmysel veľa hovoriť, veď aj tí, ktorí nie sú jeho fanúšikmi, poznajú minimálne základné informácie. Skôr stojí za zmienku, ako o Harrym Potterovi nielen čítať, ale ako aj skutočne zažiť niečo z tejto čarodejníckej mágie.

Harry Potter

Návšteva štúdií v Londýne

Jednoznačne najsilnejším zážitkom, ako sa cítiť ako skutočný Harry Potter, je navštíviť filmové štúdiá v Londýne. Priamo v týchto štúdiách sa nakrúcali scény zo známych filmov a návšteva je pre fanúšikov tejto knižnej a filmovej série skutočne silným zážitkom. A ak k tomu pridáte legendárne nástupište 9 a ¾ na železničnej stanici King’s Cross, bude z toho dokonalý výlet.

Lego veľmi dobrou alternatívou

Hovoríme však o normálnom svete bez pandémie, ktorá aktuálne výrazne obmedzuje aj cestovanie. Preto je potrebné zvoliť inú formu, ako zažiť niečo z Harryho Pottera. Dobrou a vhodnou alternatívou je lego na štýl Harryho Pottera. Vďaka prepracovaným lego stavebniciam sa môžete doslova kedykoľvek vnoriť do čarodejníckeho sveta a vyskúšať si, aké je to byť na Rokforte a medzi čarodejníkmi. LEGO stavebnice v tomto prípade skvele zabavia deti, mladších i starších.

Fenomén pre všetky skupiny

A keďže Harry Potter je lákadlom prakticky pre všetky vekové skupiny, môže sa stať zo skladania stavebnice LEGO na tento motív skvelá spoločná rodinná aktivita. Možno vás potom aj prekvapí, že keď kúpite LEGO na štýl Harryho Pottera deťom pod stromček, tak razom to bude vlastne rodinný darček, pretože všetci sa budete radi hrať a stavať. Výhodou je, že na výber je viacero verzií LEGO, v ktorých si to svoje nájde skutočne každý fanúšik Harryho Pottera.

Zdroj obrázka:  Kiselev Andrey Valerevich / Shutterstock.com

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu