ZN.SK
pes a adventný kalendár

Vedeli ste, že aj psy majú vlastný adventný kalendár?

Adventné kalendáre obľubujú najmä deti, ktoré každý zostávajúci deň do Vianoc zjedia jednu čokoládku a na počte otvorených políčok sledujú, že už sa blížia

Adventné kalendáre obľubujú najmä deti, ktoré každý zostávajúci deň do Vianoc zjedia jednu čokoládku a na počte otvorených políčok sledujú, že už sa blížia najkrajšie sviatky v roku. Vianočnú odmenu si však nezaslúžia len deti a dospelí. Psy sú v mnohých domácnostiach členmi rodiny, a tiež si pod stromčekom nachádzajú svoje darčeky. Veľmi zaujímavým a svojím spôsobom inovatívnym darčekom je adventný kalendár pre psov.

pes a adventný kalendár

Počujete o ňom prvýkrát?

Ak povieme adventný kalendár, tak si zrejme veľká väčšina z nás predstaví klasický adventný kalendár s Mikulášom a plnený rôznymi chutnými čokoládkami. Preto nie je tak prekvapujúce, že o adventnom kalendári určenom pre psov možno počujete vôbec po prvýkrát. V každom prípade, aj vzhľadovo je to veľmi podobný kalendár tomu klasickému čokoládovému. Len obsah je úplne iný.

Chutné a výživné psie konzervy

Pochopiteľne, čokoláda ani sladkosti nepatria do vhodného jedálnička pre psov. V adventnom kalendári určenom štvornohým domácim miláčikom preto nachádzame presne 24 psích maškŕt. Väčšinou je to kombinácia konzerv z rôznych druhov mäsa – napríklad hovädzie mäso, kuracie prsia či dokonca morčací filet. Sú to výberové konzervy z druhov mäsa, ktoré psom budú určite chutiť. Vnútri nemusia byť len konzervy, môžu byť naplnené aj granulami či inými druhmi krmív. Obsah kalendára sa už líši od výrobcov a špecifikácií psích adventných kalendárov.

Aj psy si zaslúžia darčeky

Už keď sa pri stromčeku stretnete ako celá rodina, tak sa patrí potešiť aj vášho štvornohého miláčika. A je pomerne ťažké vyberať darčeky pre psíkov, pretože väčšinu hračiek či oblečkov do chladného počasia už tak či tak doma pre nich máte. Preto môže byť adventný kalendár pre psov vhodným, zaujímavým a inovatívnym vianočným darčekom pre domáceho miláčika.

Zdroj obrázka: Egrigorovich  / Shutterstock.com

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu