ZN.SK
Red Dead Redemption 2

Atmosféra divokého západu v USA – to je Red Dead Redemption 2

Rok 1899, atmosféra Divokého západu v USA, koniec éry gangov a čoraz silnejší federálni agenti. Aj do takejto divokej, no istým spôsobom čarovnej atmosféry, nás vracia hra

Rok 1899, atmosféra Divokého západu v USA, koniec éry gangov a čoraz silnejší federálni agenti. Aj do takejto divokej, no istým spôsobom čarovnej atmosféry, nás vracia hra Red Dead Redemption 2. Po grafickej i príbehovej stránke je to pútavý zážitok, ktorý nie je „len“ o akčnej prestrelke či gangoch. Pochopiteľne, zápletka tejto hry sa točí aj okolo gangov, prestreliek či ilegálnych aktivít, podstata je však niekde inde a vyššie.

Red Dead Redemption 2

Pútavá herná mapa

Úspech hier sa skladá z viacerých komponentov. Jedným z nich je herná mapa, ktorá je v prípade Red Dead Redemption 2 veľkou prednosťou tejto hry. Herná mapa je tu totiž skutočne veľká a pestrá. Nájdeme tu či už väčšie klasické južanské mestá, alebo malebné mestečká na úpätí hôr. Aj samotné prostredie hry prináša cenné dobové detaily – dostavníky, zvieratá či pocestných okoloidúcich. Kto si dáva záležať na detailnom hernom prostredí i grafike, obľúbi si hru Red Dead Redemption 2.

Sladký závan retra

Retro je v súčasnosti čoraz populárnejšie a obľúbenejšie. Radi sa vraciame k trendom z minulosti. A aj preto je nesmierne lákavé vrátiť sa prostredníctvom detailne spracovanej počítačovej hry do udalostí z roku 1899. A nielen do udalostí, ale celkového prostredia. Žiadne technológie, len čistá zápletka Divokého západu. Ručné zbrane, federálni agenti a polícia v pätách. A vy ako hlavný hrdina v hre Red Dead Redemption ako pravá ruka hlavy gangu, ktorá plní rôzne misie. Znie to ako naozaj atraktívna náplň času stráveného pri hernej konzole.

Red Dead Redemption 2

Dá sa kúpiť aj pod stromček

Hra Red Dead Redemption 2 predstavuje aj vhodný darček pod stromček. Nemá síce vianočnú tematiku či romantickú zápletku, no ponúka najmä zábavu a zážitok. Ak niekto z vašich blízkych obľubuje hry či retro-štýl, tak táto hra bude tou správnou voľbou.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu