ZN.SK
Creed III film

Trailer filmu Creed III: niet horšieho nepriateľa, než minulosť

Pred minulosťou sa nedá ujsť. Svoje o tom zistí hlavný hrdina filmu Creed III, pokračovania obľúbeného príbehu nadaného boxera…

Pred minulosťou sa nedá ujsť. Svoje o tom zistí hlavný hrdina filmu Creed III, pokračovania obľúbeného príbehu nadaného boxera, ktorého trénoval samotný Rocky Balboa! Športová dráma príde do kín 2. marca 2023.

Creed III film

Michael B. Jordan ako Adonis Creed

Herec Michael B. Jordan sa vráti na plátna ako Adonis Creed a bude sa musieť v ringu postaviť súperovi, ktorého tam nečakal. Z väzenia nedávno prepustili jeho niekdajšieho priateľa z detstva, Damiana Andersona. Ten sa chce vrátiť do ringu, ktorý mu vzalo uväznenie, očividne však sú medzi ním a Adonisom aj nevybavené účty z minulosti…

Pre Michaela B. Jordana, známeho napríklad ako Killmonger zo snímky Black Panther, ide v prípade Creeda III o režisérsky debut. Okrem neho sa vo filme objaví aj herec Jonathan Majors, takisto známy z komiksových adaptácii vydavateľstva Marvel – v nich stvárňuje obávaného záporáka Kanga. Tessa Thompson, ktorá si získala popularitu ako Valkyrie s filmovej série o Thorovi, je treťou zástupkyňou marvelovských hrdinov, ktorých tváre uvidíme na plátne vo filme Creed III. V traileri, ktorý práve vydalo hollywoodske štúdio MGM, sa prvýkrát neobjavuje Sylvester Stallone, ktorý sa pred časom nechal počuť, že dal kultovej postave Rockyho Balbou navždy zbohom.

Trailer filmu:

Športová dráma Creed III prinesie na plátna napínavé súperenie, ktoré výrazne presahuje súboj v ringu. Pre hlavného hrdinu i jeho okolie pôjde o viac než o víťazstvo v boxe. Snímku do slovenských kín budúci rok prinesie distribučná spoločnosť Continental film.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu