ZN.SK
WhitePress konference

SEO vibes! Najväčšia SEO konferencia v CEE regióne sa blíži

Na konferencii SEO Vibes vystúpia aj Daniel Duriš zo slovenskej agentúry Basta Digital a Richard Klačko z českej agentúry Taste.

Konferencia je dokonalou kombináciou výmeny know-how a networkingu, a samozrejme zábavy. Čo by to bolo za konferenciu bez dobrej párty? Spoločnosť WhitePress®, ktorá konferenciu SEO Vibes organizuje, si stanovila ambiciózny cieľ poskytnúť v októbri tohto roku v Budapešti takýto komplexný zážitok.

WhitePress konference

Všetko sa začalo dvoma jednoduchými, ale dôležitými poznatkami: pokiaľ ide o SEO odvetvie, už niekoľko rokov CEE región rýchlo rastie a stáva sa jedným z najaktívnejších trhov. Prečo by sme teda túto príležitosť nevyužili?

Obchodný potenciál

A aký je najlepší spôsob, ako rozvíjať tento obchodný potenciál? Vždy je to o stretávaní sa s ľuďmi, výmene nápadov, vytváraní kontaktov, hľadaní nových spoluprác. A presne to je myšlienkou tejto konferencie.

SEO je jedným z tých odvetví, kde neexistuje stabilita – všetko sa dynamicky mení, a preto špecialisti čelia výzve neustále aktualizovať a prehlbovať svoje znalosti. Medzinárodné podujatia, na ktorých sa stretávajú odborníci svetovej úrovne a verejnosť bažiaca po know-how a výmene skúseností, majú cenu zlata. Vďaka nim sme v obraze a získavame poznatky o jedinečných case studies známych spoločností, ktorými sa môžeme inšpirovať.

Preto vznikla myšlienka zorganizovať najväčšiu konferenciu v CEE regióne – konferenciu SEO Vibes. V tomto regióne Európy pôsobí veľa SEO odborníkov, ale majú málo príležitostí podeliť sa o svoje vedomosti, preto sme sa ako spoločnosť, ktorá na týchto trhoch pôsobí už niekoľko rokov, rozhodli vytvoriť priestor na výmenu poznatkov a nadväzovanie kontaktovTomasz Domański, Head of International Growth, WhitePress®.

SEO komunita

Je to skvelá príležitosť pre maďarskú SEO komunitu, ako aj pre trhy CEE regiónu vyniknúť na globálnej scéne. Táto oblasť v posledných rokoch prekvitá a je skvelé mať odbornú konferenciu, ako fórum pre výmenu miestnych skúseností s kolegami z odvetvia z iných krajínRobert Toth, Country Manager, WhitePress® Maďarsko.

5. októbra, v hlavný deň konferencie, sa vo výnimočných priestoroch Eiffel Art Studios predstaví 13 špičkových odborníkov, aby sa podelili o svoje názory na aktuálne najpálčivejšie témy v SEO. Spomeňme aspoň niekoľko kľúčových rečníkov: Kyle Roof z The High Voltage SEO, Bastian Grimm z Peak Ace, Mihai Vinatoru z DWF, Raluca Radu z MTH Digital, Koray Tuğberk GÜBÜR z Holistic SEO & Digital a Gabor Papp z The Pitch.

Na konferencii SEO Vibes vystúpia aj Daniel Duriš zo slovenskej agentúry Basta Digital a Richard Klačko z českej agentúry Taste. Naplánované prednášky zahŕňajú najhorúcejšie témy tohto odvetvia v súčasnosti, keď je umelá inteligencia najskloňovanejšiou témou spolu s otázkami o dátovej vede alebo technických aspektoch SEO. Bude tu tiež príležitosť hovoriť o vývoji medzinárodného SEO a diskutovať o prípadových štúdiách prezentovaných počas konferencie. A to všetko z lokálnej aj globálnej perspektívy.

Zažite s nami SEO Vibes!

Konferencia organizovaná spoločnosťou WhitePress je jedinečným podujatím nielen kvôli účasti svetových mien v oblasti SEO a content marketingu, ale aj kvôli výnimočným miestam, na ktoré účastníkov pozýva. Všetky prednášky budú prebiehať na Banffyho pódiu v Eiffel Art Studios. Ide o nový umelecký komplex Maďarskej štátnej opery, ktorý sa nachádza v zrekonštruovanej hale Maďarských kráľovských železníc postavenej v 19. storočí a pomenovanej po slávnom Gustavovi Eiffelovi. Za zmienku stojí, že v tej istej budove opery sa bude konať aj afterparty s DJ-om.

SEO vibes

Názov nášho podujatia,“SEO Vibes“, nie je náhodný. Počas konferencie získate vedomosti o najnovších trendoch v oblasti SEO a vymeníte si know-how s viacerými TOP odborníkmi z celého sveta, ale pocítite aj atmosféru Budapešti, jedného z najlepších párty miest v Európe. Jej jedinečná atmosféra vás bude určite sprevádzať aj 4. októbra počas plavby po Dunaji, ktorú ponúkame v rozšírenom limitovanom Jazzy balíku. Chceme, aby to nebola len príležitosť nadviazať kontakty s najlepšími SEO odborníkmi, ale tiež možnosť vidieť tie najkrajšie pamiatky Budapešti s pohárom tokajského vína v ruke. – dodáva Aleksandra Smętkiewicz, Aleksandra Smętkiewicz, International Project Manager, WhitePress®.

KĽÚČOVÉ INFORMÁCIE:

Dátum: 4.-5. október 2023

Miesto konania:

  1. október: plavba po Dunaji, miesto nalodenia bude čoskoro oznámené,
  2. október: Eiffel Art Studios, Budapešť, ulica Kőbányai 30

Téma:  Najhorúcejšie trendy v SEO z lokálneho a globálneho hľadiska

Program podujatia:

Úplný zoznam rečníkov a kompletný program si môžete pozrieť na webovej stránke podujatia: whitepress.com/sk/seo-vibes

Vstupenky:

  • Classy balíček:

Cena: 49 900 HUF bez DPH

Je to cca. 134 EUR bez DPH

Balíček obsahuje: účasť na hlavnom dni konferencie (5. október) so všetkými prednáškami a networkingom, videozáznam z prednášok, občerstvenie, nápoje a obed formou bufetu, afterparty, špeciálny darčekový balíček

  • Jazzy balíček (obmedzené množstvo):

Cena: 89 900 HUF bez DPH

Je to cca. 242 EUR bez DPH

Balíček obsahuje: účasť na dvoch dňoch podujatia, 4. októbra: networking pred párty, plavba po Dunaji s vínom a občerstvením; 5. október: hlavný deň konferencie so všetkými prednáškami a networkingom, videozáznam z prednášok, občerstvenie, nápoje a obed formou bufetu, afterparty, špeciálny darčekový balíček

Na záver si pozrite videopozvánku na konferenciu: Konferencia SEO Vibes Budapešť 2023 – teaser

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu