ZN.SK
masáž pre muža

Ako vybrať perfektný vianočný darček pre muža

Je čas zabudnúť na klasické (a trochu otrepané) vianočné darčeky pre mužov a vymyslieť pre svojho milovaného konečne niečo, čo má šťavu…

Je čas zabudnúť na klasické (a trochu otrepané) vianočné darčeky pre mužov a vymyslieť pre svojho milovaného konečne niečo, čo má šťavu a nápad. Čo tak jazda v parádnom športiaku, tandemový zoskok z lietadla alebo ochutnávka oroseného pivka v pivovare?

Ak hľadáte ten najlepší vianočný darček pre muža, vyberte mu zážitok šitý na mieru. Tie od najväčšej zážitkovej agentúry v Česku aj na Slovensku Adrop.sk sú prudko originálne a dotiahnuté do posledného detailu.

Darček pre muža na Vianoce s vôňou benzínu

Je váš muž dušou i telom „autíčkar”? Potom pre neho neexistuje krajšie prekvapenie, ako jazda na profesionálnom okruhu na formule alebo po meste v luxusnom Lamborghini či Mustangu.

športové auto

Dopriať mu môžete aj skúšobnú jazdu na Tesle alebo parádny offroad zážitok s vojenským Hummerom. A pokiaľ hľadáte naozaj neobvyklý tip na vianočný darček pre muža s láskou k veľkým a hlučným autám, objednajte mu jazdu v špeciálne upravenej tatrovke po drsnom teréne či dokonca obrnený transportér BVP.

Degustácie či kurzy varenia pre fajnšmekrov

Máločo vie potešiť mužov s vyberanou chuťou tak, ako dokonalá ochutnávka tokajských vín s pivničným majstrom alebo degustácia remeselného piva priamo v kvalitnom minipivovare.

Ak vaša polovička naopak miluje varenie, dopriať mu môžete luxusný kurz prípravy steakov, diviny alebo kurz varenia akejkoľvek svetovej kuchyne s doprovodom špičkových šéfkuchárov. Bonus pre vás? Zaručene najlepšie večere spomedzi všetkých vašich kamarátok – a to bez práce!

Zážitky pre odvážnych chlapov

Hľadáte vianočné darčeky pre muža-dobrodruha? Venujte mu poriadnu nálož adrenalínu. Potešil by ho zážitkový paragliding alebo by si chcel radšej vyskúšať rafting na jednej zo slovenských riek?

Krásnym darčekom pre milovníka hôr je kurz lezenia po skalách, unikátny výstup na Gerlachovský štít s profesionálnym horským sprievodcom alebo užitočný kurz prežitia. V prípade, že váš muž naopak miluje hĺbky a podvodný svet, venovať mu môžete kurzy freedivingu alebo potápania s prístrojom, pokojne aj v zahraničí. No a ak lieta ten váš s hlavou v oblakoch, doprajte mu darček v podobe letu rogalom vo výške 250 metrov.

Darčeky na Vianoce pre mužov s láskou k domácej pohode

Mnohí muži si vedia fantasticky vychutnávať domácu pohodu a nepotrebujú k nej nič iba pár priateľov a niečo dobré pod zub. Ak chcete obdarovať práve takého chlapa, zabezpečte mu na celý víkend zapožičanie virtuálnej reality s viac ako 25 hrami a spojte to rovno s darčekovým košom plným slaných aj horkých pochutín v tekutom aj pevnom skupenstve.

Pre domácich kutilov, ktorí sa potrebujú sebarealizovať, sa skvele hodia darčeky, ktoré si môžu vyrobiť sami: napríklad debnička na výrobu vlastného sušeného mäsa, koženého opasku alebo domácej chilli omáčky.

Nechajte ho vybrať si podľa vlastného gusta

Že vo vašej polovičke neviete tak úplne čítať alebo vyberáte darček pre otca, brata či svokra a nechcete ho sklamať? Niekedy sú najlepšie darčeky pre muža na Vianoce presne také, aké si predstavuje on sám.

masáž pre muža

Preto mu môžete venovať aj univerzálny zážitkový poukaz od najväčšie československé zážitkovky Adrop.sk a podporiť ho v tom, aby si vybral zážitok len podľa seba. Možno vás prekvapí a namiesto návštevy strelnice si zvolí relaxačnú olejovú thajskú masáž. Hlavne nech má šťastné a veselé. A vy takisto.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu