Trnava bude mať akvapark, nahradí staré kúpalisko

Trnava bude mať akvapark, nahradí staré kúpalisko

Nedávno svoj akvapark získalo mesto Šamorín, Bratislava svoje plány zmarila niekoľko krát. Za to sa pohla Trnava. Práve v Trnave má o niekoľko rokov vyrásť veľký akvapark v lokalite súčasného zrušeného trnavského kúpaliska. Súkromný investor odkúpi od mesta Trnava 15 tisíc metrov štvorcových pozemkov v blízkosti kúpaliska za 750 000 EUR, kde vybuduje celoročne dostupné a fungujúce miesto s bazénmi a vodnými atrakciami. O tom sú práve aquaparky.

Akvapark

Investor, spoločnosť Aqua Relax, s.r.o., postaví hlavnú časť aquaparku na svojich pozemkoch, ktoré sa nachádzajú v susedstve kupovaných pozemkov a starého kúpaliska. Ako býva zvykom, podnikateľskáý zámer s vybudovaním takýchto zariadení sa stretáva aj s dodatkami a dohodami o zvýhodnení obyvateľov daného mesta. Trnavčania by tu mali získať výraznejšie zľavy vstupného. Samotné mesto plánuje v blízkosti kúpaliska zlepšiť infraštruktúru a vylepšiť príležitosti pre voľnočasové aktivity. Trnavčania sa už teraz tešia, hoci sami netušia, kedy sa zámer

Krstný otec za úžasnú cenu
Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Cuky Luky krst knihy
Cuky a Luky pokrstili knihu plnú zábavy a vlastných skečov

Cyberpunk 2077 XBOX One X screenshot gameplay
Prvý pohľad na hru Cyberpunk 2077: gameplay na Xbox One/Series X

ľadový oltár, Hrebienok, Vysoké Tatry
Ľadový dóm a sochy z ľadu na Hrebienku: na toto sa pripravte!

Zavrieť