ZN.SK
Historický festival Rotenstein

Súťaž o lístky na historický festival Rotenstein 2016 na Červenom Kameni

Vyhrajte lístky na historický festival. Atmosféra, rytieri, kone, stredoveké ťažké zbrane a vôbec kultúra dôb dávno minulých sa na hrade Červený Kameň opäť prejavia v plnej zbroji 28. a 29. mája 2016.

Zľavy na wellness pobyty

Len niekoľko dní nás delí od významného podujatia na hrade Červený Kameň, s ktorým sa každoročne spája veľké množstvo zábavy a návratov do stredovekých čias. Stredoveké umenie, ktoré mohlo zaniknúť spolu s technikami a pojmy pre nezáujem moderného človeka o históriu sa však neustále vracia a v plnej sile oživuje a tak má každý návštevník možnosť nie len vidieť, ale aj zažiť.

Historický festival Rotenstein

Atmosféra, rytieri, kone, stredoveké ťažké zbrane a vôbec kultúra dôb dávno minulých sa na hrade Červený Kameň opäť prejavia v plnej zbroji 28. a 29. mája 2016. Vy pritom môžete byť súčasťou tohto podujatia. Stačí, ak si viete po svoju výhru prísť vo štvrtok alebo piatok do Bratislavy.

Máme pre Vás 2x po 2 lístky na obidva dni

Na to, aby ste mohli vyhrať jeden z párov vstupeniek na oba dni podujatia, čiže aj v sobotu aj nedeľu, postačí, ak nám napíšete tri odpovede v rámci celej súťaže a správne vyplníte aj zopár svojich údajov.

[contact-form-7 id=“2726″ title=“Súťaž Rotenstein“]

Podmienky súťaže:
Súťaž trvá do 25. mája 2016. Do súťaže sú zaradené len odpovede, ktoré sa dokážu dostať do určených miest po lístky. Senec je však po ceste pre mnohých návštevníkov smerujúcich na Červený Kameň mimo Bratislavy a Malokarpatský región. Prvá a druhá odpoveď môžu byť zohľadnené pri vyhodnotení. V druhej súťažnej otázke nie je potrebné žiaden rok. Stačí nám naozaj názor na vzhľad, lokalitu, či pocity, keď počujete „Červený Kameň“. Zo súťaže sú vyradené duplicitné odpovede, odpovede viaceré z jedného počítača, neúplné odpovede a odpovede bez vyplneného kontaktu. Účasťou v súťaži súhlasíte s celým znením podmienok. Výhry nie sú vymeniteľné za iné, či hotovosť. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo na prípadné zmeny v pravidlách, ktoré budú dostatočne obhájené. Výhry nepodliehajú platbe poistného a zdaňovacej povinnosti, či inému úradnému nahláseniu.

Spracovanie osobných údajov a udelenie súhlasu
Každý súťažiaci nám svojou účasťou v súťaži dáva súhlas so spracovaním osobných údajov. Osobné údaje ako telefonický kontakt v spojitosti s konkrétnym menom a emailovou adresou uchovávame len pre prípad kontaktovania výhercu. Telefonický kontakt a ani meno viac ZN.SK nepoužíva a údaje sú znehodnotené a ako záťaž aj zmazané. Účasťou v súťaži súhlasíte so spracovaním emailovej adresy v systéme magazínu Zaujímavé novinky len na účely príjmu emailových noviniek o nových článkoch a súťažiach na našich stránkach. Emaily nie sú časté, ide o týždenný súhrn správ a vo výnimočných prípadoch raz ročne. Emailové správy nie sú priestorom určeným na čistú inzerciu, ale na súhrny článkov. Emaily je možné kedykoľvek odhlásiť pomocou odkazu v závere správy. Súhlas je udeľovaný na dobu neurčitú – vy sa v prípade záujmu odhlásite kedykoľvek sa rozhodnete.
Príjmom našich noviniek a zachovávaním spojitosti s našim magazínom nestrácate prehľad o našich novinkách a súťažiach a zároveň nám pomáhate v ďalšom fungovaní.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Čo tak niečo zaujímavé?

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu