Stará Bystrica pozýva na Oslavy zvrchovanosti 16. a 17. júla 2016 - ZN.SK

Stará Bystrica pozýva na Oslavy zvrchovanosti 16. a 17. júla 2016

Mimoriadne zaujímavá obec Stará Bystrica, ktorá sa pýši turisticky atraktívnymi miestami, námestím aj prírodou v okolí, už čoskoro opäť privíta návštevníkov na svojom pravidelnom kultúrnom podujatí. Oslavy zvrchovanosti, najvýznamnejšie podujatie obce Stará Bystrica, sa tento rok koná už po 14. krát. Príďte aj vy na kultúrne podujatie plné hudby a zábavy do obce na Kysuciach, z ktorej je to len na skok do skanzenu Vychylovka, na jazdu vláčikom, či priamo v centre môžete obdivovať turisticky atraktívny a vyhľadávaný orloj obklopený zaujímavým námestím, Rínkom sv. Michala.

Oslavy zvrchovanosti Stará Bystrica

V sobotu 16. júla sa môžete tešiť na:
09:00 Nohejbalový turnaj o pohár Obce Stará Bystrica v areáli Centra voľného času
Hlavný večerný program:
19:00: Bystrická kasňa, Vlasta Mudríková
19:30: Kollárovci
21:00: LÚČNICA
22:30: Zapálenie vatry zvrchovanosti
23:00: Arzén
00:30: Tanečná zábava

V nedeľu 17. júla sa koná na Rínku sv. Michala Archanjela Medzinárodná hasičská súťaž o Pohár starostu obce Stará Bystrica. To, na čo sa môžu návštevníci Starej Bystrice pripraviť, je bezplatný vstup na všetky časti podujatia, ktoré čoraz viac presahuje len miestny, či regionálny význam. Treba však počítať aj s uzávierkou prejazdu a vstupu automobilom cez Rínok sv. Michala.

Stará Bystrica pozýva na Oslavy zvrchovanosti 16. a 17. júla 2016
Ohodnoť tento článok
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Mamnato
Záhadná reklama #mamnato bude možno politická, úspešne sa skrýva

Izba číslo 13
Zažili sme pobyt v Izbe číslo 13. O aký druh zážitku vlastne ide?

Šikana a mobbing
„Objavila“ sa šikana na školách – až keď ju nakrútili na video

Zavrieť