ZN.SK
Biely Dom, sídlo prezidenta USA

Rapper Kanye West, teda Ye West chce kandidovať na prezidenta

Kanye West, dnes premenovaný a nazývaný novým menom Ye West, ohlásil záujem kandidovať na amerického prezidenta vo voľbách 2024.

Kanye West, dnes premenovaný a nazývaný novým menom Ye West, ohlásil záujem kandidovať na amerického prezidenta vo voľbách 2024. O prezidentské kreslo ovládajúce najmocnejšiu krajinu sveta sa pokúšal už vo voľbách 2020 ako nezávislý kandidát. Nezávislý kandidát pritom, vzhľadom na prítomnosť silných a tradične najvplyvnejších strán republikánov a demokratov, nemá na zvolenie šancu. Už jeho predošlá kandidatúra získala veľmi slabý počet hlasov a je nepravdepodobné, že by to tentoraz mohlo byť inak.

Biely Dom, sídlo prezidenta USA

Trúfalo pritom svoju novú kandidatúru oznámil na sociálnej sieti s oslovením iného uchádzača. Donaldovi Trumpovi ponúkol miesto viceprezidenta.

Kanye West, alebo Ye West má problémy

Kanye West sa v posledných týždňoch zviditeľňuje kontroverznými názormi a kauzami. Kvôli antisemitickým názorom s ním ukončilo spoluprácu niekoľko spoločností. Významné značky módneho priemyslu Adidas, Gap a Balenciaga s ním rozviazali spoluprácu, keďže do výraznej mieri jeho správanie mohlo poškodiť aj ich. Nedávno dokonca mal podľa bulváru ukazovať rôznym ľuďom nahé video s už niekoľko mesiacov jeho exmanželkou Kim Kardashian.

Za svoje názory mu Twitter zablokoval účet, no po nedávnych „amnestiách účtov“ od Elona Muska sa na Twitter vracajú mnohí škodliví používatelia a tí, ktorých účet bol zablokovaný aj pre vážne prešľapy. Mimo to, jeho ponuka adresovaná Donaldovi Trumpovi nebola Donaldom Trumpom prijatá.

Mohlo by zaujímať tiež:

Roman

Roman
Autor článku s tematikou zábavy, televízie, alebo niektorých spoločenských problémov. Pochádza zo stredného Slovenska a na striedačku žije v Rakúsku.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu