ZN.SK
Marťan film a Bruno Ciberej

Predpremiéra filmu Marťan prilákala aj mnoho známych tvárí

Predpremiéra filmu Marťan v Cinemaxe obchodného centra Bory Mall bola lákavá aj pre niekoľko známych tvárí a osobností v rôznej sfére. Rovnako aj médiá.

Predpremiéra filmu Marťan bola lákavá, mimoriadne lákavá. Nemohli sme si nechať ujsť uvedenie filmu, ktorý bol nakrútený podľa úspešnej knihy Andyho Weira a už vôbec nie film, ktorý má taký úspech skôr, ako sa objavil medzi ľuďmi. Podobne na tom boli aj iní novinári a tiež viacero známych tvárí. Cinemax v Bory Mall sa v dnešný večer miestom vysokej koncentrácie známych tvárí, aj tých, ktoré sa ako známe priveľmi tvárili. Že nepôjde o klasickú predpremiéru bolo jasné už pred vstupom do kinosály.

Marťan film a Bruno Ciberej

Mladík v obleku kozmonauta pózoval skupinke fotografov. Neskôr z neho vysvitlo že je jedným z tých, ktorí vlastnia letenku na let do vesmíru. Slovák a reálny výlet na krátky moment do hranice vesmíru do beztiažového stavu. Veľký kartónový plagát filmu Marťan dával každému tušiť, že je tu správne. Pri Marťanovi sa objavoval Bruno Ciberej a fotografiu s kozmonautom si nenechal ujsť Peter Marcin. Ako neskôr vysvitlo, Bruno Ciberej moderoval uvedenie filmu a pripomenul aj nedávny objav tečúcej slanej vody na Marse, čo aj vystihol ako neuveriteľnú zhodu náhod. Moja kolegyňa túto náhodu ešte včera považovala za výnimočné promo k filmu Marťan k jeho svetovej premiére. Nakoniec to však bola pravda, na Marse je naozaj tečúca slaná voda.

Marťan, Peter Marcin

Samotné hľadisko síce blokovalo to parádne lákavé sedenie vo VIP sedadlách pre vybraných hostí, ale aj tak si mohol každý vyberať svoje sedenie a vychutnať si film v 3D. V úchvatnom 3D vďaka ktorému povrch Marsu, skaly, lietajúce kúsky všetkého, pohyby a aj titulky samotné, vyzerali výnimočne. Navôkol vás mohli sedieť Karin Hajdu, Roman Juraško, Thomas Puskailer, Marek Majeský a mnoho ďalších. Možno by ste očakávali od celebritných hostí, že budú pokojní a ohľaduplní k iným divákom. Tiež sme si to mysleli. Pohodlné sedadlá pri nemenovaných známych tvárach boli aj o osobných rozhovoroch a plánoch, čiže naozaj rušili ľudí na okolo. No kto upozorní známu osobnosť na to, že sa nevie slušne správať? Nie, muž to nebol a jej meno tu nezaznie. Hoci určite nečíta ZN.SK. To čo je však podstatné je, že záujem o tento film medzi známymi osobnosťami rôznej sféry Slovenska, len podčiarkol veľký záujem o tento film a oprávnený úspech. Aj my mu venujeme priestor v našej recenzii, preto si ju nenechajte ujsť.

Marťan, Roman Juraško

Tradičnou súčasťou očakávaných predpremiér sú aj novinári a médiá. Objavilo sa niekoľko kamier a po vychádzaní z kina si vás mohla odchytiť moderátorka s mikrofónom rádia Expres. Mediálnym partnerom bolo Rádio Europa 2, ale napríklad aj kníhkupectvo Martinus a kníhkupectvo BUX.sk.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu