ZN.SK
Červený kameň, Častá

Hrad Červený Kameň pozýva na Rozprávkové Vianoce – Popoluška

V dňoch 27. – 30. decembra 2016 sa môžete na hrade Červený Kameň tešiť na vianočný príbeh inšpirovaný rozprávkou Popoluška.

Zľavy na wellness pobyty

Krásny hrad Červený Kameň nachádzajúci sa Malých Karpatoch nad obcami Píla a Častá aj tento rok pripravil zaujímavé podujatie počas najkrajších sviatkov v roku na špeciálne inscenované vianočné prehliadky. V dňoch 27. – 30. decembra 2016 sa môžete tešiť na vianočný príbeh inšpirovaný rozprávkou Popoluška. Legendárny príbeh ožíva v priestoroch hradu Červený Kameň. Prijmite naše pozvanie a zažite spolu s nami rozprávkové Vianoce na hrade. Stretnete sa s Popoluškou aj s jej dvomi sestrami a zistíte, že aj obyčajné dievča sa môže stať princeznou a pravú lásku nepremôže žiadna ľudská zloba ani závisť.

Červený kameň, Častá

Celý príbeh sa bude odohrávať vo vianočne vyzdobenom hradnom interiéri a po skončení prehliadky môžete navštíviť aj povianočný stredoveký remeselný trh, ktorý SNM – Múzeum Červený Kameň pripravilo v spolupráci s občianskym združením Schatmansdorf.
Začiatok prehliadky bude každú celú hodinu od 10.00 do 16.00 hod.

Popoluška podujatie

Vstupné na podujatie:

dospelí: 8,00€
seniori, študenti, a deti od 3 rokov: 4,00€
rodinné vstupné: 22,00€
deti do 3 rokov: bezplatne

Oficiálne stránky hradu a múzea: www.hradcervenykamen.sk

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu