ZN.SK
Lenka Vavrinčíková ako McHammer

Tvoja tvár znie povedome 11. septembra: Vavrinčíková víťazom

2. večer venovaný šou Tvoja tvár znie povedome bola propagovaná najmä v spojitosti s Martinom Harichom. Ale čo Vavrinčíková, či Bičan?

2. večer venovaný šou Tvoja tvár znie povedome bola propagovaná najmä v spojitosti s Martinom Harichom, výškovo možno najmenším účinkujúcim, ktorý sa mal zmeniť na dvestokilogramového chlapíka. Lenže čo ak zaujme Vavrinčíková, Malachovský, či Bičan? Už na začiatku sme nepochybovali o tom, že to najočakávanejšie vystúpenie bude nakoniec na záver.

Sväťo Malachovský ako Billy Idol

Celkom prvé číslo večera bolo prekvapením. Na pohľad vyzeral Sväťo groteskne, keďže v snahe podobať sa na Billyho Idola, má väčšiu postavu väčšieho dobráka. Čistým ráznym hlasom si strihol rokovú skladbu rebelov a bolo počuť výborný hlas vypracovaný na opernom speve. Na konci skladby sa vrhol do publika na mladé baby, no veľmi ho nedržali a tak zletel na zem. Bez následkov.

Patrik Vyskočil ako Shakira

Skôr ako sme sa dočkali Shakiry v mužskom podaní, museli sme si vytrpieť reklamu o vagíne, Andrea Bocelliho s Telekomom, či ďalších. Keď sme sa však dočkali, prišlo milé travesty, no celkom podarená Shakira, hoci v mužskom tele.

Mirka Partlová ako Christina Aquilera

Jej kostým bol naozaj zaujímavý. Atraktívna blondínka v uniforme amerického námorníctva, to znie dobre už na prvé počutie. Spev nijako extrémne nevynikal, najmä sú skladby od Christiny, ktoré sú vhodnejšie než Candy Man. Choreografia však bola určite výborná.

Andrej Bičan ako Shaggy

Pri skladbe Mr. Bombastic si užil Andrej Bičan uvoľnenosť a bez zásadných úprav na černocha mu stačilo mať na tvári len náter a doplnky so šiltovkou. Spevom to bol Andrej.

Zuzana Vačková ako Kuko z Horkýže Slíže

Lesbiens and Gay song od Horkýže Slíže už dlho nezazneli zo žiadnej šou. Zuzana sa zmenila na Kuka tak dobre, že aj po odídení z pred televízora a bez informovania o tom, koho predstavuje, to bolo jasné.

Mária Čírová ako Alicia Keys

Ako profesionálke šiel spev slávnej Newyorčanky celkom dobre. Nedalo sa nič vytknúť, dokonca jej v maskérni pripravili čiernu parochňu, ktorá ukryla pôvodné vlasy slovenskej blonďatej krásky.

Lenka Vavrinčíková ako MC Hammer

Lenka pripravila určité prekvapenie. Samozrejme, nedosiahla hlas a kvality spevu originálneho MC Hammera a Can touch this, no jej tvár sa zmenila na nepoznanie. Z jemnej ženy urobili černocha, a hoci ani jeho výška sa nepodobala, vystúpenie muselo potešiť zrak. Choreografia na pódiu bola naozaj výborná. Lenke sa darilo držať jednotlivé kroky s tanečníkmi a náročný text k tomu.

Lenka Vavrinčíková ako McHammer

Martin Harich ako CeLoo Green

Počkať si na vystúpenie Martina Haricha stálo určite za to. Urobiť z neho poriadneho chlapa s veľkou váhou a celkom iným hlasom sa naozaj podarilo aj maskérom, aj Martinovi samému. Ako mladý herec si hlas upravil dostatočne dobre na to, aby dosiahol podobnosť s originálom. Prekvapivé číslo bolo len ďalším prekvapením po tom, čo prekvapil a zo stoličiek zdvihol niekoľkých ľudí po vôbec odhalení svojej tváre v černošskej CeLoo Greenovskej úprave. A šou, ktorú predviedol bola úžasná.

Víťazom prvého dňa bol Sväťo Malachovský, víťazom druhého dňa bola Lenka Vavrinčíková, ktorá vďaka hlasom súťažiacich prekonala hlasy poroty. Inak mal na výhru našliapnuté Martin Harich.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu