ZN.SK
balzam švédske vajíčko

Slávny švédsky balzam a premena zázračnej kozmetickej ikony

Produkt, ktorý  sa nazýva Zázračný balzam, je už veľa rokov symbolom švédskej spoločnosti Oriflame. Pôvodne očný krém sa zrodil v roku 1970…

Pred dávnymi časmi žili dva bratia s veľkými podnikateľskými snami a tie sa im podarilo viac než naplniť. Príbeh pôsobí tak trošku rozprávkovo, ale cesta k úspechu bola predsa len trošku tŕnistá. Faktom však zostáva, že kozmetický gigant bratov af Jochnick a jich priateľa Hellstena pôsobí na trhu už viac ako päťdesiat rokov a len o niečo menej má produkt, ktorý sa stal kozmetickou ikonou.

balzam švédske vajíčko

Produkt, ktorý  sa nazýva Zázračný balzam, je už veľa rokov symbolom švédskej spoločnosti Oriflame. Pôvodne očný krém sa zrodil v roku 1970 a veľmi rýchlo si vydobyl svoje miesto medzi kozmetickými produktami vo veľa domácnostiach po celom svete. Jeho fantastické zjemňujúce a vyživujúce vlastnosti, ktoré mu zapožičiava včelí vosk, vitamín E a prírodné oleje viedli k tomu, že sa z neho stal balzam na univerzálne využitie.

Príroda v hlavnej úlohe

Firma si vždy zakladala na tom, že sú jej produkty inšpirované švédskou prírodou, ktorú podporuje veda a navyše sa už dlhú dobu zaoberá otázkou udržateľnosti. Preto aj ikonický Zázračný balzam získal v tomto roku úplne novú podobu a inovatívne zloženie. Stále je to váš starý známy, len jeho zloženie oveľa viac rešpektuje našu planétu. Obsiahnuté ingrediencie sú z 99,9 % prírodného pôvodu, čo bolo dosiahnuté použitím obnoviteľného prírodného oleja. Balzam zároveň obliekol nový kabátik so širším uzáverom na jednoduchšie používanie, vďaka ktorému dokážete vytrieť celý obsah do posledného kúska. K tomu ešte pripočítajte o 20 % nižší obsah plastov a získate výrobok s výrazne menším dopadom na životné prostredie.

balzam švédske vajíčko

Zázračná jednoduchosť

V jednoduchosti je krása, a preto nie je potrebné vymýšľať zložité kombinácie. V Zázračnom balzame sa preto snúbia iba účinky včelieho vosku, vitamínu E a zmesi prírodných olejov. Včelí vosk pomáha pleť upokojovať a zjemňovať, udržuje ju hydratovanú, hladkú a zdravú. Vitamín E predstavuje silný antioxidant, ktorý chráni pokožku pred voľnými radikálmi, upokojuje ju a poskytuje ochranu vrchným vrstvám pokožky. Mimoriadne výživná a hydratačná zmes ricínového a slnečnicového oleja, ktorá sa veľmi podobá tukom prítomným v pokožke, preniká hlboko a intenzívne pleť vyživuje a chráni zvnútra. Táto kombinácia dokonale ošetrí každý kúsok vášho tela.

Krása je viac ako vzhľad

Oriflame sa dlhodobo riadi filozofiou Beauty by Sweden, ktorá predstavuje spôsob, ako si dopriať zdravší a krásnejší život. Tento prístup nie je iba o vonkajšej kráse, ale tiež o tom, ako sa celkovo cítime, nabáda k plnení snov, nájdeniu vlastného štýlu a životnej rovnováhy. Presne tieto veci hľadá v živote asi každý z nás, poďme si ich dopriať, pretože život musíme žiť tu a teraz!

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu