Premyslený firemný darček na každý deň v roku? Kalendár!

Premyslený firemný darček na každý deň v roku? Kalendár!

Tlačová správa: Hľadáte praktický firemný darček, ktorým oslovíte klientov a pravidelne sa im budete pripomínať? Alebo chcete nezvyčajne a zaujímavo prezentovať svoje produkty? Stavte na tlač kalendárov. Vďaka moderným systémom môže výroba kalendára prebehnúť jednoducho online. A vďaka tomu hneď viete, koľko vás to bude stáť.

Výroba kalendárov prešla v posledných rokoch výraznou premenou. Firmy dnes kladú dôraz na luxusný dizajn, kvalitu tlače a použitý materiál a zaujímavé povrchové úpravy. Obľúbené sú hlavne veľké formáty. V Point4me profi si ich vďaka nízkej cene a možnosti výroby už od jedného kusa môžu dovoliť aj začínajúce firmy. Prečo si ho teda nevybrať ako dokonalý firemný darček, ktorým sa budete svojim zákazníkom pripomínať každý deň v roku?

kalendar

Veľké formáty sú in. Stavte na ne

Či už si vyberiete stolový kalendár alebo kalendár na stenu, siahnite radšej po väčšom formáte. Väčší kalendár na stenu zodpovedá formátu A3+ (310 x 440 mm), stolové kalendáre majú rozmery 310 x 134 mm. Podoba kalendára sa líši spôsobom využitia a orientáciou, na výber máte z rôznych farebných krúžkových väzieb.

Správny čas na výrobu kalendára? Včas

Skutočné kalendárové obdobie sa začína už pred letom. Ak chcete mať firemné darčeky včas pripravené, je dobré začať s nimi v predstihu. Zásielku kalendárov je možné zaslať neoznačenú priamo klientovi formou dropshippingu alebo môže byť poslaná v rozdelenej expedícii na viacero adries. Tlačiareň Point4me.sk vyrobí ročne viac ako deväť miliónov kalendárov nakladateľstvám po celej Európe.

kalendar

Objednávajte online. Jednoducho, rýchlo a za skvelé ceny

Vďaka veľkokapacitnému kalendárovému centru v Jedovniciach dokážu vyrobiť kalendáre veľmi rýchlo a za super cenu. Perfektná tlač, skvelá knihárska práca, špičkové tlačiarenské stroje a garancia výsledného produktu, to je to, čo ich odlišuje od konkurencie. Máte individuálne požiadavky na veľkosť, materiál, povrchovú úpravu alebo dizajn vášho kalendára? Špecialisti v Point4me.sk vám pomôžu s tlačou na mieru.


Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.