ZN.SK
vianočné darčeky

4 jedinečné a módne nápady na darčeky k 50. narodeninám

Blíži sa deň 50. narodenín vašej blízkej osoby a vy uvažujete nad tým, aký darček bude, na oslavu tohto významného míľnika, ten pravý?

Blíži sa deň 50. narodenín vašej blízkej osoby a vy uvažujete nad tým, aký darček bude, na oslavu tohto významného míľnika, ten pravý? Hľadáte niečo špeciálne, na čo bude spomínať celý život? Pozrite si tieto štyri skvelé tipy na jedinečné darčeky, ktoré rozhodne prispejú k tomu, že oslávenec na toto nádherné jubileum nikdy nezabudne.

Jednoduché a efektné – čo by ste povedali na tričko s vtipnou potlačou?

Hľadáte jednoduchý, no pritom originálny a funkčný darček na oslavu 50. narodenín blízkej osoby? Skúste staviť na kvalitné a nápadité tričko s grafickou potlačou, tričko 50 rokov. Tento darček je ako stvorený pre oslávenca, ktorý život berie s humorom a nadhľadom a zároveň rád spomína na významné udalosti a životné jubileá.

Existuje lepší darček ako kniha spomienok?

Obvolajte rodinu, priateľov a zozbierajte fotografie tých najvýznamnejších a najemotívnejších momentov zo života oslávenca. Okrem fotografií do knihy zaznamenajte aj príbehy a spomienky, ktoré sa k nim viažu a tiež gratulácie od jeho najbližších priateľov a milovanej rodiny. Snažte sa z tohto albumu, knihy spomienok, vytvoriť, čo najosobnejší darček, ktorým vášmu drahému jubilantovi dokážete ako veľmi je pre vás všetkých dôležitý.

Potešil by sa oslávenec darčeku v podobe cestovateľského zážitku?

Snáď najlepší dar, aký môžete dať inému človeku sú zážitky. Ostanú totiž vryté vo vašich spomienkach už navždy. Preto skúste naplánovať zaujímavý výlet, napríklad do destinácie, ktorú oslávenec túži navštíviť, no ešte na to nemal príležitosť. Veď aká vhodnejšia príležitosť, ako takého významné jubileum existuje?

Romantický deň strávený pod Eiffelovou vežou, ochutnávka pravej nefalšovanej talianskej pizze v Neapole alebo možnosť zažiť exotiku na vlastnej koži, napríklad v nádhernom Thajsku – možností máte mnoho, stačí iba finálnu destináciu prispôsobiť preferenciám oslávenca, naplánoviť cestu, ubytovanie a pomaly začať baliť kufre!

Ako bonus môžete jubilantovi zakúpiť aj tričko s názvom destinácie, ktorú navštívil a zaručiť tým, že vždy pri jeho obliekaní sa mu vynoria nádherné spomienky na výlet, ktorý ste mu darovali. Kvalitné tričká s rôznymi motívmi môžete nájsť na webovej stránke trickovy.sk.

Láska vraj ide cez žalúdok, tak prečo oslávenca neobdarovať kurzom varenia?

Ďalšou veľmi kreatívnou formou darčeka je kurz varenia. Vraví sa predsa, že láska ide cez žalúdok a oslava 50. narodenín je dokonalou príležitosťou, kedy ju môžete svojmu blízkemu prejaviť – špeciálne, ak je oslávenec správny gurmán!

Vyberte taký kurz, ktorý bude stopercentne zodpovedať preferenciám a záujmom oslávenca a vyberte ten najlepší – určite to nebude náročný proces, nakoľko dnes už na trhu existuje skutočne obrovské množstvo kuchárskych kurzov – od jedinečných kurzov, ktoré sú zamerané na konkrétnu svetovú kuchyňu či konkrétne jedlá, cez zdravú kuchyňu až ku gurmánskym kurzom pre pokročilých.

Veríme, že vám tieto jedinečné tipy na originálne darčeky k 50. narodeninám budú pri rozhodovaní nápomocné a aj vďaka nim sa z tejto krásnej oslavy života stane nezabudnuteľný zážitok.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu