Súťaž s filmom Vojna o planétu opíc: Filmový ruksak, tričko a zápisník - ZN

Súťaž s filmom Vojna o planétu opíc: Filmový ruksak, tričko a zápisník

Tvrdý boj o planétu Zem rozhodujúci medzi dvoma druhmi, človekom a opicami, sa odohrá v slovenských kinách už 13. júla 2017. Prichádza totiž Vojna o planétu opíc. Kým v plnej paľbe proti sebe budú bojovať ľudia a opice, vy môžete do 31. Júla zabojovať o úžasné filmové ceny. V spolupráci so CinemArt, distribútorom tejto filmovej novinky, vám prinášame súťaž, ktorá nemôže nechať chladným žiadneho filmového fanúšika. Kde inde by ste totiž mohli získať parádny filmový ruksak, zápisník a tričko z filmu s opičou tematikou novinky Vojna o planétu opíc. Súťažte na Zaujímavých novinkách a niektoré z cien môžu byť vaše.

Filmové ceny a súťaž - Vojna o planétu opíc

Hráte o:

  1. cena: BATOH Vojna o planétu opíc
  2. Cena: filmový zápisník a tričko Vojna o planétu opíc

Súťažná otázka:

Napíšte nám emailom na adresu redakcia@zn.sk s predmetom PLANETA OPIC správnu odpoveď na otázku, ako sa volá hlavný opičí hrdina, ktorý rozpútal celé opičie povstanie a oslobodil opice? (NÁPOVEDA, prípadne video v článku)

Podmienky súťaže

Správne odpovede posielajte do 31. Júla 2017 na uvedenú adresu redakcie. Do predmetu nezabudnite napísať heslo „PLANETA OPIC. Vďaka tomu sa váš email dostane do žrebovania o ceny, ktoré prebehne začiatkom augusta. Organizátorom súťaže je ZN.SK, sponzorom Cinemart. Zo súťaže sú vylúčené tímy sponzora aj organizátora. Účasť v súťaži je možné len raz. Opakované účasti a fingované kombinácie, adresy a pokusy obchádzať akokoľvek toto pravidlo sú úplne vyradené zo súťaže. Do súťaže sú zaradené všetky správne emaily. Nezabudnite pripojiť svoje meno a poštovú adresu a telefonický kontakt pre zaslanie výhry. Žiadne z poskytnutých osobných údajov nespracúvame a nearchivujeme. Adresa je poskytovaná len doručovateľovi za účelom doručenia výhier. Telefonický kontakt vyžadujú doručovatelia. Účasťou v súťaži sa prihlasujete k odberu noviniek emailom, ktorý je možné kedykoľvek zrušiť. Novinky zo ZN.SK obsahujú informácie o nových článkoch, ale aj súťažiach. Všetkým zúčastneným držíme palce.

Súťaž s filmom Vojna o planétu opíc: Filmový ruksak, tričko a zápisník
5 (100%) 2 hlas[ov]
Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Srdcoví rebeli film 2018
Recenzia: film Srdcoví rebeli, možno viac dráma ako komédia

Austrálska bankovka 50 dolárov, ktorej návrh sa používa od roku 1995
Austrálska 50 dolárová bankovka má chybu, celkom banálnu

tefal FV6520 Freemore air
Recenzia: žehlička Tefal Freemove Air FV6520 bez kábla a žehlí vertikálne

Zavrieť