ZN.SK
Fallout 4

Súťaž s Fallout 4: vyhrajte tričko a 2x náhodné hry

VYHODNOTENIE: 10. novembra 2015 vychádzajú hneď dve očakávané herné novinky Fallout 4 a Starcraft II Legacy of Void. Tú prvú si určite nenechá ujsť viacero fanúšikov…

10. novembra 2015 vychádzajú hneď dve očakávané herné novinky Fallout 4 a Starcraft II Legacy of Void. Tú prvú si určite nenechá ujsť viacero fanúšikov a ani nenecháme si ju ujsť ani my. Zapojte sa s nami do súťaže s hernou novinkou Fallout 4 a vyhrajte tričko Vault Boy s veľkosťou podľa výberu alebo jednu z dvoch náhodných hier na Steam (kľúč s náhodnou hrou od 1$ do 25$). Stačí odpovedať na dve súťažné otázky a ste v hre.

Fallout 4

Ceny:
1. Cena: tričko Tričko Fallout 4 – Vault Boy Approves
2. Cena: kľúč s náhodnou hrou na Steam
3. Cena: kľúč s náhodnou hrou na Steam

Ktorá figúrka z edície Funko: Pop nie je v ponuke Gameexpres.sk (klik)?
Vault Boy
Feral Ghoul
Stinky Girl
Deathclaw

Pre ktorú platformu nie je vydaná hra Fallout 4?
PS4
PC
WiiU
XBOX360

Súťaž bola ukončená. Výhercami sa stali:  
Tomáš Breštianský, majiteľ trička Fallout 4
Roman Bobor, majiteľ náhodného steam kľúča
Marián Gajdošík, majiteľ náhodného steam kľúča

Všetkým súťažiacim ďakujeme a radi by sme pripomenuli, že na Vianoce obdaríme z pomedzi všetkých súťažiacich vo všetkých našich súťažiacich ešte ďalších s ďalšími hrami. Šanca vyhrať je tak stále, stačí sa zúčastniť ďalších našich súťaží.

Podmienky súťaže
Súťaž prebieha do 05. decembra 2015. Účasť súťaži je možná len súťažiacim s adresou na Slovensku. Opakovaná účasť nie je možná. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo na zmeny pravidiel v súťaži. Podmienkou pre účasť je správna odpoveď, správny email a meno súťažiaceho. Opakovaná účasť z jedného počítača môže mať za následok zrušenie akejkoľvek účasti súťažiaceho. Účasťou v súťaži súhlasíte s prijímaním noviniek zo ZN.SK formou pravidelnej emailovej správy. Maximálne jeden email týždenne.

Cenu do súťaže venoval obchod Gameexpres.sk, ktorý ju bude odosielať až na základe informácie od súťažiaceho, ktorú veľkosť uprednostňuje. Na výber je z veľkostí S, M, L, XL. Narábanie s osobnými údajmi sa u nás riadi zákonom o ochrane osobných údajov. Poskytnuté údaje vo formulári neposkytujeme tretím osobám a nie sú archivované, mimo emailové adresy prihlásené pre príjem noviniek. Jediné zdieľané údaje sú údaje výhercu, ktoré sú poskytnuté sponzorovi, aby mohol odoslať vecnú výhru. Herné kľúče sú zasielané emailom až po overení správnosti emailu výhercu.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu