Herná čerstvá novinka Fallout 4 a podarený cosplay

Herná čerstvá novinka Fallout 4 a podarený cosplay

Samostatným druhom umenia, ktoré v našich končinách nachádza len pár akčných jednotlivcov, je cosplay. Spočíva v kostýme a správaní inšpirovanom postavičkou z manga či animé komixu, filmu alebo hry. V hernom svete momentálne najčerstvejší cosplay propagovaný samotným distribútorom hry je určite séria fotografií venovanej hernej novinke Fallout 4.

Oblečená do Fallout 4

Fallout 4 Cosplay

Fallout 4 cosplay

Fallout 4 cosplay

Fallout 4 cosplay

Fallout 4 cosplay

Veľká premiéra očakávanej hry je práve zajtra – 10. novembra 2015. Kúpte si svoju hru pre Fallout 4 pre PC | Fallout 4 PS4 | Fallout 4 XBOX One

Ako jediný, ktorý prežil z vaultu 111, vstupujete do sveta zničeného jadrovou vojnou. akým spôsobom pretvoríte pustatinu a aký bude jej osud, je len na vás. vitajte doma. Bethesda game studios predstavujú fallout 4 – ich doposiaľ najambicióznejší projekt s otvoreným svetom.
V rozsiahlom otvorenom svete obsahujúcom stovky lokalít, postáv a úloh, si môžete zvoliť svoju vlastnú cestu.
Skúsite sa prebojovať sami, alebo sa pridáte k niektorej z frakcií súperiacich o moc?

Kým budete?

Systém tvorby postavy „s.p.e.c.i.a.l.“ vám umožní vytvoriť postavu podľa vlastného uváženia. Od drsného a odolného vojaka, po charizmatického chlapíka, ktorého slová sú mocnejšie než zbraň. vyberte si zo stoviek schopností a využívajte ich pri hre. Grafický engine novej generácie zobrazuje svet falloutu ako nikdy predtým.
Od lesných porastov, po trosky bostonu, každá lokalita obsahuje množstvo dynamických detailov, ktoré dodávajú hre vťahujúcu atmosféru. Súboje z pohľadu tretej osoby, alebo z pohľadu samotnej postavy môžu byť tiež spomalené pomocou dynamického systému v.a.t.s. (vault-tec assisted targeting system), ktorý vás nechá vybrať útoky a potom sledovať ich vykonanie.

Predmety a budovy

Zbierajte, vylepšujte a vyrábajte tisíce predmetov v doposiaľ najpokročilejšom systéme tvorby. Zbrane, zbroj, chemikálie a jedlo sú len začiatok – v hre je možné budovať celé obydlia.

Ohodnoťte článok post

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.