Skladba SOS - Avicii ft. Aloe Blacc: vychádza po smrti slávneho umelca

Skladba SOS – Avicii ft. Aloe Blacc: vychádza po smrti slávneho umelca

Skladba SOS, pod ktorou sa podpísal slávny DJ a hudobný skladateľ Avicii, je prekvapivou jarnou novinkou roka 2019. Vychádza posmrtne na novom albume, ktorého ochutnávku jeho producenti a rodina zverejnili v podobe SOS. Skladba, ktorú nestihol celkom dokončiť, sa predsa len dočkala konečnej verzie, v ktorej si zaspieval Aloe Blacc. Jeho hlas môžete poznať z inej známej skladby Wake Me Up.

avicii DJ

SOS je hitom od vydania

Zverejnenie SOS prebehlo len pred troma dňami a okamžite sa zo skladby stal hit. Nejde o absolútny vypaľovák a predsa je zaujímavý autorstvom a príbehom. Skladba SOS, ktorá akoby bola volaním o pomoc, bola tou, ktorá zostala po Aviciim nedokončená v štúdiu, než spáchal samovraždu. SOS sa vysiela aj na MTV, vo verzii v ktorej obraz vypĺňajú komentáre jeho fanúšikov, ktoré mu venovali po smrti. Komentáre, ktoré vyjadrujú, čo pre nich znamenala Aviciiho hudba.

Švédsky hudobný skladateľ, ktorý sa občianskym menom volal Tim Bergling, zomrel 20. apríla 2018 v Ománe.

Skladba SOS – Avicii ft. Aloe Blacc: vychádza po smrti slávneho umelca
5 (100%) 1 hlas[ov]
Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Michelangelo a jeho dielo Mojžiš s rohmi
Mojžiša vyobrazovali s rohami, kvôli zlému prekladu Biblie

Komár cicia
Vírus Zika je už na území USA, spája sa s broméliami

Bhután a kráľovský princ
Bhután oslavuje narodenie princa, vysadili 108 tisíc stromov

Zavrieť