ZN.SK
Harry Potter 20 výročie séria 7 dielov v jednom

Nový Harry Potter aj ak limitovaná edícia s podpísanými plagátmi

Nadšenci knižnej série Harry Potter majú po vydaní kompletu všetkých kníh ešte jednu zaujímavú príležitosť. Limitovanú edíciu so 7 plagátmi s podpisom Adriána Macha, slovenského ilustrátora

Len nedávno sme si predstavili unikátny komplet Harry Potter s novou grafickou podobou pri príležitosti 20 výročia od uvedenia série na trh na Slovensku. Nová grafická verzia vznikla pod rukami slovenského ilustrátora Adriána Macha a stala sa dokonca celosvetovou senzáciou. Veď sa o nej hovorí aj v USA, v Mexiku, či vo Francúzsku. Avšak veľkí nadšenci pre Harryho Pottera majú teraz ešte jednu zaujímavú príležitosť. Siahnuť môžu po komplete s niečím navyše.

Limitovaný počet, 100 vydaní a 7 plagátov s podpisom

Príležitosť k tomu bude mať len 100 najrýchlejších záujemcov. So špeciálnou ponukou prichádza obchod luxusnakniznica.sk. Ten ponúka vzácne, drahé knižné dary, najmä však limitované knižné edície, ktoré nie sú v ponuke nikde inde, len tu. To bol príklad aj nedávneho uvedenia knihy o architektovi Palladiovi, limitovanej knihy Stále ťa mať, a je tomu aj tentoraz v rámci Harryho Pottera.

Len 100 kusov v cene 90 EUR je možné zakúpiť na stránkach luxusnakniznica.sk, pričom zákazník mimo komplet získa aj sedem lesklých veľkých plagátov s podpisom Adriána Macha. Na spôsob zahraničných zberateľských plagátov komixových postavičiek, filmov, kinopremiér, či klasických plagátov spevákov, ktoré majú po čase vysokú cenu pre podpis interpreta, aj tu získa zákazník podpis priamo na plagáte. všetkých sedem – čiže ku každej jednej knihe, je príslušný plagát, ktorého obrázok tvorí aj prvú obálku. Expedovanie knihy bude prebiehať až v decembri. Upozorňuje na to samotná stránka, ktorú prevádzkuje priamo vydavateľstvo IKAR, a.s. zodpovedné za vydávanie všetkých vydaní slovenského Harryho Pottera.

Harry Potter x 7: Ako vyzerá plagát?

Formát väčší ako A3 je zloženýn z pestrofarebnej ústrednej grafiky a hnedého okraju presne v štýle samotnej obálky. Vyobrazenie plagátov je uvedené aj na oficiálnej stránke limitovanej edície knižného kompletu. Ide o farebné lesklé plagáty, presne 7 kusov z každého. Tie budú súčasťou zásielky s kompletom kníh 1 – 7 vydaných a známych z bežného predaja tejto špeciálnej verzie knižnej série Harry Potter. Poštovné náklady luxusnakniznica.sk uhrádza za zákazníka, takže doprava zákazníka nestojí nič. Z hľadiska investície do knižného umenia, hoci ide „len“ o Harryho Potera, a geek mánie môže mať tento komplet význam. Najmä preto, že reálne existuje takýto set a séria 7 kusov plagátov len v 100 vyhotoveniach. Tie sú pritom dostupné len v konkrétnom čase a to teraz. Do vypredania zásob.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu