Muž sedel na toalete, keď mu do zadku buchol pytón   - Bizarné udalosti

Muž sedel na toalete, keď mu do zadku buchol pytón  

Muž z Thajska si plánoval uľaviť, keď mu do zadku buchol pytón. Had, ktorý sa ponevieral v kanalizácii a cestu von sa rozhodol vyskúšať práve cez toaletu muža v jednom z domov v meste v provincii Samut Prakan, by mohol v kanalizácii pobudnúť ešte nejaký čas. Predstavoval by tak nejasné nebezpečenstvo aj pre ostatných. Aj preto zavolal hasičov, ktorí na miesto dorazili a hada odchytili.

Pytón v kanalizácii a pod zadkom

Na videu je zachytený odchyt hada, ktorý si overoval čistý vzduch na toalete. Pripravený hasič mu však skrížil plány a v momente, keď sa had odhalil o niečo viac, ho chytil a vytiahol von. Ukázalo sa, že pytón mal viac ako dva metre. Vzhľadom na riziká pohryznutia a ohrozenia detí, či domácich zvierat, sú tieto tvory ako odchytené odvážané ďalej od ľudských obydlí. Prípad pritom nie je ojedinelý, keďže je známych viacero prípadov, kedy sa had dostal práve prieskumom cez kanalizáciu až do domácností. Je však neobvyklé, aby sa had prezradil buchnutím hlavy do ľudskej zadnice. Keďže mužská anatómia má svoje špecifiká, je fajn, že len do zadnice a len hlavou…

V akom štádiu uľavenia muž bol a čo všetko musel hasič absolvovať pri vyslobodzovaní hada, médiá neuvádzajú. Isté je, že tých pár potkanov, ktoré sa na prízemných bytoch v panelákoch občas objavia v záchodovej mise v našich končinách, sú menej nebezpeční a viac raritní, než návštevníci kanalizácie v Ázii, alebo dokonca v Austrálii. Tam sa to nebezpečnými tvormi v kanalizácii len hemží.


Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.