Mačka Dusty každú noc vychádza na lov, okráda susedov

Mačka Dusty každú noc vychádza na lov, okráda susedov

Mačka Dusty z Kalifornie je neobyčajný živý tvor. V noci vyráža do ulíc a svojim majiteľom prináša neustále nové a nové veci, ktoré ukradne niekomu na záhrade. Neobvyklé správanie mačky si jej majitelia všimli keď sa začali u nich hromadiť veci, ktoré im pritom vôbec nepatria a netušili kde sa u nich nabrali. Mačka počas nočných výletov prechádzala na dvory, terasy a záhrady susedov a aj ľudí zo vzdialenejšieho okolia a čo dokázala uniesť, to priniesla domov.

V niektoré noci vyrážala dokonca aj opakovane na „lov“, pričom nemala problém priniesť aj ťažšie tenisky. Aby sa nepovedalo, rovno celý pár. Domáca šelma pritom nemala problém ani s prinesením lopty k americkému futbalu, ale ani s dvojdielnymi plavkami, dekami a prikrývkami. Aj keď ich samotné prinášanie domov bolo nemotorné a komplikované, pokračuje vo svojich záletoch.

Mačka Dusty na love

Ohodnoťte článok post

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.