ZN.SK
Národná Rada Slovenskej republiky

Čo je práve v parlamente? Priamy prenos a archívy z NR SR

Občas majú záujem vedieť, čo sa deje v parlamente aj tí, ktorým sú zákony bežne ukradnuté. Sú to totiž často témy, ktoré sa ako jedny z mála neraz týkajú len úzkeho kruhu občanov. Lákavé boli svojho času sledovania rokovaní o podivnom až hlúpom pokuse zakázať niektoré plemená psov, nezmyselné hádky politikov, alebo vystupovanie Alojza Hlinu. Dnes je naopak lákavé sledovať údajné veľké odhalenie Igora Matoviča o účtoch Róberta Fica v Belize. Toho Matoviča, ktorý nikdy nikomu nedal inzerciu bez papiera za celý život a len na ten jeden jediný pokus s Procházkom bol pripravený vopred a nahrával. Nechajme politiku tak, primárne nás vôbec nezaujíma. Úlohou tohto článku je stručne, rýchlo a jasne priniesť cestu k tomu, ako si pozrieť online prenos z Národnej Rady Slovenskej republiky, jedinej rady s veľkým R, a keď ani to niektorí politici nevedia.

Priame prenosy vždy nájdete na oficiálnych stránkach Národnej Rady na:  http://tv.nrsr.sk/

Národná Rada Slovenskej republiky

Archív:
V archíve sa dnes 14.8. objavilo vyjadrenie Igora Matoviča k jeho účtovníctvu, celkom zaujímavé sledovanie. Stojí za to jeho argumentácia, pretože prináša pomerne prekvapivé informácie.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu