Čo je práve v parlamente? Priamy prenos a archívy z NR SR

Čo je práve v parlamente? Priamy prenos a archívy z NR SR

Občas majú záujem vedieť, čo sa deje v parlamente aj tí, ktorým sú zákony bežne ukradnuté. Sú to totiž často témy, ktoré sa ako jedny z mála neraz týkajú len úzkeho kruhu občanov. Lákavé boli svojho času sledovania rokovaní o podivnom až hlúpom pokuse zakázať niektoré plemená psov, nezmyselné hádky politikov, alebo vystupovanie Alojza Hlinu. Dnes je naopak lákavé sledovať údajné veľké odhalenie Igora Matoviča o účtoch Róberta Fica v Belize. Toho Matoviča, ktorý nikdy nikomu nedal inzerciu bez papiera za celý život a len na ten jeden jediný pokus s Procházkom bol pripravený vopred a nahrával. Nechajme politiku tak, primárne nás vôbec nezaujíma. Úlohou tohto článku je stručne, rýchlo a jasne priniesť cestu k tomu, ako si pozrieť online prenos z Národnej Rady Slovenskej republiky, jedinej rady s veľkým R, a keď ani to niektorí politici nevedia.

Priame prenosy vždy nájdete na oficiálnych stránkach Národnej Rady na:  http://tv.nrsr.sk/

Národná Rada Slovenskej republiky

Archív:
V archíve sa dnes 14.8. objavilo vyjadrenie Igora Matoviča k jeho účtovníctvu, celkom zaujímavé sledovanie. Stojí za to jeho argumentácia, pretože prináša pomerne prekvapivé informácie.

Ohodnoťte článok post

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.