ZN.SK
Daily mail teroristi v Paríži

Žena na bezpečnostnej kamere z útokov v Paríži s veľkým šťastím

Útoky v Paríži z piatka 13. priniesli neuveriteľné správy o krutosti a bezohľadnosti bez štipky zdravého rozumu, ale aj príbeh o obrovskom šťastí a náhode.

Drsné video teroristického útoku v Paríži pri jednej z kaviarní ukazuje neuveriteľné šťastie, ktoré mali hneď dve ženy ležiace na zemi na terase pred kaviarňou. Útočníkovi sa zasekla zbraň priamo nad jednou zo žien, čiže jeho zbraň nevystrelila. V kaviarni sa krátko po výstreloch ukrývali zákazníci na okraji steny v tesnej blízkosti útočníka, zatiaľ čo jedne zo zamestnancov utekal do pivnice odkiaľ volal políciu.

Daily mail teroristi v Paríži

Na video záberoch bezpečnostnej kamery je tak vidieť jeden z tých menej tragických prípadov. Zomrel pri nej len jediný návštevník podniku. Žena nad ktorou sa zbraň zasekla mala nepochybne neuveriteľné šťastie, ktoré jej nepochybne opodstatnete závidia pozostalých tých, ktorý také šťastie nemali.

Najsmutnejšie na tom je, že šťastena pri tejto žene stála v nešťastnom období. Pri troche filozofovania nemožno hovoriť o šťastí, ale skôr o zlyhaní nešťastia, ktoré ako nevítané zlo dorazilo do Paríža a stále akosi ešte nechce preč.
Foto: video Daily Mail

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu