Youtuber Gogo predstaví školský diár Stay in School (2018/2019) - ZN.SK

Youtuber Gogo predstaví školský diár Stay in School (2018/2019)

Znám slovenský youtuber Gogo, vlastným menom Daniel Sebastián Štrauch, chystá novinku. Študentský diár pre školský rok 2018/2019 v tvrdej väzbe s istiacou gumičkou, aké sú bežné aj iné diáry a zápisníky. Diár veľký 160×110 mm sa v predaji objaví v auguste, no už dnes sa dá predobjednať.

Gogo stay in school

Školský diár má byť viac než len diár

Diár má byť vo vnútri prepracovaný. Ako prezrádza na zadnej strane diára samotný autor Gogo, má ísť o spoločníka, ktorý má byť zároveň pomocníkom lepším ako Google. Tak uvidíme, čím prekvapí. To, čo prezrádza už dnes je, že diár je zároveň na niektorých stranách praktickým pomocníkom do školy. Už samotná obálka je pravítkom s 0 – 15 centimetrovým rozsahom.  Z názvu by sa dalo usudzovať, že sa Youtuber snaží bojovať proti záškoláctvu a udržať deti v škole. uvidíme. Občas sa rôznym dielam podarí nemalý zázrak.

Odporúčaná, nie doporučená cena diára, bude 12,90 EUR a v predpredajových akciách ešte lacnejšie. V predpredaji už dnes na Martinus.sk a BUX.SK. Gogo už v minulosti vydal knihu, ktorá priblížila jeho fanúšikom jeho svet, úspechy aj názory. Po ňom na Slovensku zažiaril s knižnou tvorbou už len youtuber, ktorý si hovorí Exploited.O knižnej novinke v podobe študentského diára toho veľa známeho zatiaľ nie je. Je viac ako isté. že sa k tomu vyjadrí aj samotný Gogo a už onedlho oficiálne predstaví túto novinku aj svojim fanúšikom.

Ohodnoť tento článok
Avatar
Roman Autor článku s tematikou zábavy, televízie, alebo niektorých spoločenských problémov. Pochádza zo stredného Slovenska a na striedačku žije v Rakúsku.
Viac:
MS 2019 v hokeji 2. deň: Slovensko v súboji s Fínskom prehralo 2:4

TUC reďkovky
Oblož si svoj kreker: aj TUC kreker sa dá obložiť ako chlebíček

klimatizácia a autobusy MHD
Je vám v MHD teplo a klíma nestačí? Tak zatvorte to prekliate okno!

Zavrieť