Animované múmie z Egypta na výlete v súčasnom Londýne

Animované múmie z Egypta na výlete v súčasnom Londýne

Vedeli ste, že hlboko pod povrchom zeme sa v Egypte skrýva starobylé mesto, v ktorom žijú múmie? Nuž, v novom animovanom filme sa s niektorými z nich dokonca vydáte na nečakaný výlet do Londýna, ktorý ich očarí aj zmätie. Celá rodina sa môže práve teraz v kinách zabaviť na rozkošnej snímke s jednoduchým názvom Múmie.

Animované múmie

Ústrednú trojicu sympatických múmií tvorí princezná Nefer, bývalý kočiš Thut a jeho mladší brat Sekhem, ktorého viaže silné puto s domácim maznáčikom, rozkošným krokodílom Crocom. Keď ambiciózny archeológ Lord Carnaby ukradne vzácny prsteň kráľovskej rodiny, naši hrdinovia sa musia vydať v jeho stopách. Dostanú sa až do dnešného Londýna, na ktorý nemohli byť pripravení. Technický pokrok a moderné zvyklosti im pripravia niekoľko zábavných prekvapení. Podarí sa nesúrodej skupinke spojiť sily, nájsť prsteň a vrátiť sa s nim domov?

Múmie – nová animovaná komédia pre deti

„Múmie sú filmom plným humoru a dobrodružstva, ale predovšetkým filmom plným lásky,“ hovorí režisér Juan Jesús Garcia Galochaa. „Často sa v priebehu našich životov uzatvárame a nie sme schopní prekonať vlastné strachy, pretože nám chýba sila urobiť krok, ktorý je potrebný na vyriešenie problémov. V tomto filme sme sa snažili ukázať, že láska je všetkým a práve ju potrebujete na vykonanie toho kroku vpred.“

V rodinnej snímke Múmie sa môžu slovenskí diváci a diváčky už tento víkend tešiť na hlasy v slovenčine. Počuť budeme dabingových hercov Maroša Baňasa, Matúša Krátkeho, Kristínu Turjanovú, Gabiku Dzuríkovú… Ďalej Braňa Bystrianskeho, Oľgu Belešovú či Petra Rúfusa. Taktiež aj speváčky Sisy SklovskejTitusza Tóbisza. Do kín toto zábavné animované dobrodružstvo priniesla distribučná spoločnosť Continental film.

Ohodnoťte článok post

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.