ZN.SK
Trnavské mýto, Vrakovisko

Trnavské mýto, ulica v Bratislave odkladiskom autovrakov

Ťažko povedať, či ide o náhodu, alebo úmysel. Z ulice Trnavské mýto pri Istropolise v Bratislave je čoraz viac vrakovisko.

Zľavy na wellness pobyty

POSTREH: Ťažko povedať, či ide o náhodu, alebo úmysel. Z ulice Trnavské mýto, ktorá sa nachádza pri známej dopravnej križovatke a prestupnej zastávke viacerých dôležitých liniek električiek a tiahne sa poza Istropolis, je čoraz viac vrakovisko. Nenájdete tam ten len jeden autovrak, ale rozpoznateľný vrak bez značky je tam 3x. Je len otázkou času, kedy sa aj z iného vozidla môže tiež stať autovrak. Ešte minimálne jedno vozidlo má priveľa prachu a trávy pod sebou a veľmi s ním nehýbu

Trnavské mýto, Vrakovisko

Ako sa zbaviť starého auta lacno?
Spôsob, ako sa lacno zbaviť nepoužívaného vozidla, keď podmienky pre šrotovné sú niekedy absurdné, je potlačiť vozidlo na miesto, ktoré je na očiach a bude tak na starosti niekoho iného. Až sa zdá, že sa našla špeciálna agentúra, ktorá vás zbaví vozidla za prijateľnú sumu. Odkladisko zvolil práve tu. Poriadna náhoda ak by rovnaký nápad dostali viacerí naraz. (Foto: dve muchy jednou fotografiou)

Trnavské mýto, Vrakovisko

Od tohto miesta často odchádzajú ľudia autobusmi na diaľkové zájazdy, či do práce na týždňovky a viac. Možno nakoniec partia ľudí našla lepší život mimo Slovenska a nejaké auto už pre nich nebol problém.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu